دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

انواع مستر کارت

آنچه در این مقاله می‌خوانید...
تصویر انواع مستر کارت

اگر تا به حال از سایت‌های خارجی خرید کرده‌اید قطعا به این موضوع برخورده‌اید که برای پرداخت‌های ارزی نیاز است که از حساب‌های پی پال و یا مستر کارت مجازی استفاده کنید. شاید برایتان سوال باشد که مستر کارت مجازی چیست؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است ابتدا توجه داشته باشید که افراد در ایران به علت تحریم‌ها نمی‌توانند به راحتی خریدهای خود را انجام دهند. داشتن مستر کارت در این موقعیت به افراد کمک می‌کند تا بتوانند به راحتی خریدهای خود را از سایت‌های خارجی انجام دهند. دایاچنج شما را همراهی می‌کند تا بتوانید مسترکارت مجازی خود را تهیه کنید.

 

معرفی انواع مستر کارت

مستر کارت‌های مجازی کشورهای مختلف را می‌توانید از طریق تیم دایاچنج تهیه کنید؛ به طور مثال خرید ویزا کارت مجازی آمریکا خود ویژگی‌ها و مزایایی را برای اشخاص دارد. به طور کلی مسترکارت‌ها در 3 نوع ارائه می‌شوند که هر کدام از آن‌ها ویژگی‌ها و مزایا مختلفی دارند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

تصویر تفاوت انواع مستر کارت

کارت نقدی (debit card)

این کارت‌ها متصل به حساب بانکی هستند و می‌توان مطابق با موجودی حساب برداشت و خرید خود را انجام دهید. این کارت نقدی در انواع مختلفی ارائه می‌شود؛ مستر کارت گلد، مستر کارت پلاتینیوم، مستر کارت استاندارد، مستر کارت ورد و مستر کارت الیت ورد از انواع کارت‌های نقدی است.

 

مستر کارت گلد

این نوع مستر کارت به شما قدرت خرید بالاتری را می‌دهد. یکی از ویژگی‌های این مستر کارت این است که با هر بار خرید پاداشی در نظر گرفته می‌شود. این مستر کارت برای مسافران بسیار مناسب است.

 

مستر کارت استاندارد

اگر فردی هستید که اولین مستر کارت خود را تهیه می‌کنید، توجه داشته باشید که مستر کارت استاندارد برای شما بسیار مناسب است؛ به این علت که حساب شما را در برابر خریدهایی که از سایت‌های خارجی انجام می‌دهید محافظت می‌کند؛ از این جهت که مستر کارت استاندارد آیدی را برای افراد به صورت شخصی تعیین می‌کند.

 

مستر کارت پلاتینیوم

مستر کارت پلاتینیوم یکی دیگر از انواع مستر کارت است. اگر به دنبال یک مستر کارت برتر هستید که امتیازات و مزایای بیشتری ارائه دهد این مستر کارت بسیار مناسب است. یکی از مزیت‌های این کارت به این صورت که اگر کارت شما خراب، گم یا دزدیده شود، مبلغی را به شما پرداخت می‌کند.

 

کارت اعتباری (credit card) 

این نوع کارت‌ متصل به حساب بانکی است و ماهانه مبلغی را به آن کارت واریز می‌کنند. در واقع این کارت اعتبار اشخاص بر اساس شغل، دارایی و سابقه درآمدی است. کارت‌های اعتباری کارمزدی را بابت تراکنش بیشتر از اعتبار دریافت می‌کنند.

 

کارت پیش پرداخت (prepaid)

این کارت‌ها با سایر کار‌ت‌های دیگر تفاوت‌هایی دارد که بارزترین آن‌ها این است که به حساب بانکی متصل نیستند و داخل آن موجودی دارد که خود اشخاص این موجودی را تعیین می‌کنند. 

تصویر مستر کارت

مزایای انواع مستر کارت

مستر کارت‌های مجازی در ایران به علت تحریم‌هایی که وجود دارد کاربرد زیادی دارند و برای راحتی در پرداخت‌های ارزی می‌توانید از مستر کارت‌های مجازی استفاده کنید که داشتن این مستر کارت مزیت‌هایی را به همراه دارد.

یکی از این مزیت‌ها هزینه صدور این کارت‌ها است که بستگی به مبلغ درخواستی شما دارد. از مزیت‌های دیگری که می‌توانیم به آن اشاره کنیم این است که برای دریافت کارت نیازی به خروج از ایران و دریافت حساب ندارید.

این کارت‌ها به صورت PrePaid هستند و به پشتیبانی بانکی نیاز ندارد.

انواع مستر کارت‌ها در مبلغ‌های متفاوتی ارائه می‌شوند و یکی از تفاوت‌هایشان همین مبلغ آن‌ها است. از مزیت دیگر این است که به آسانی می‌توان آن‌ها را در داخل ایران استفاده کرد و امکان بلاک شدن حساب وجود ندارد، همچنین که در هنگام پرداخت کارمزد کسر نمی‌شود.

 

ویژگی‌های انواع مستر کارت

مسترکارت‌های مجازی ویژگی‌هایی دارند که اگر بخواهیم از آن‌ها صحبت کنیم، می‌توانیم به قابلیت پرداخت در سایت های خارجی، امکان مشاهده‌ی آنلاین موجودی و تراکنش‌ها و قابلیت ریفاند یا برگشت پول، همراه کارمزدهای کم و دریافت کارمزدهای روزانه اشاره کنیم.

 

شرایط گرفتن انواع مستر کارت

برای اینکه بتوانید مستر کارتی که مد نظر دارید را تهیه کنید باید مدارک و اطلاعاتی را در اختیار افرادی قرار دهید که در این زمینه تجربه کافی دارند که تیم ما در این موقعیت به افراد کمک می‌کند تا بتوانند این مسیر را در کوتاه‌ترین زمان طی کنند. به طور کلی برای تهیه مستر کارت‌ و گیفت کارت‌ ویزا مدارکی لازم است که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

  • عکس پاسپورت
  • عکس کارت ملی
  • یک قطعه عکس
  • عکس کارت بانکی

 

قیمت انواع مسترکارت‌ها

با توجه به اینکه مستر کارت‌های متفاوتی وجود دارد هر کدام از آن‌ها قیمت‌های متفاوتی دارند. قیمت انواع مستر کارت‌ها به مواردی دیگری مانند امکاناتی که ارائه می‌دهند بستگی دارند که ما انواع مستر کارت‌ها را با توجه به امکاناتی که شما نیاز دارید با اطلاعات شخصی خودتان با قیمتی مناسب ارائه می‌دهیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی ندارید؟