دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

گیفت کارت ویزا

گیفت کارت‌ها انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن‌ها کاربرد خاصی دارد. با خرید گیفت کارت می‌توانید از امکانات و خدمات سایت‌های معتبر و مشهور همچون اپل، مایکروسافت و غیره استفاده کنید؛ به عنوان مثال برخی گیفت کارت‌ها برای خرید اپلیکیشن تهیه می‌شود که گیفت کارت اسپاتیفای و گیفت کارت اسکایپ دو مورد از معروف‌ترین آن‌هاست، برخی گیفت کارت‌ها برای خرید بازی کاربرد دارند که گیفت کارت استیم و گیفت کارت روبلاکس دو مورد از آن‌هاست.

علاوه بر موارد فوق یکی از پرکاربردترین گیفت کارت‌هایی که اتفاقا بسیار طرفدار دارد کارت‌های پرداخت آنلاین همچون گیفت کارت ویزا است که در ادامه بیشتر با جزئیات آن آشنا خواهیم شد.

تصویر گیفت کارت ویزا
تصویر استفاده از گیفت کارت ویزا

گیفت کارت ویزا چیست؟

گیفت کارت ویزا نوعی کارت هدیه است که می‌توان از آن به عنوان کارت اعتباری برای خرید‌های اینترنتی استفاده کرد. گیفت کارت ویزا دارای شارژ و موجودی محدودی است و بهترین گزینه برای هدیه محسوب می‌شود؛ زیرا افراد به راحتی با استفاده از گیفت کارت ویزا می‌توانند از تمامی فروشگاه‌های اینترنتی و سایت‌های معتبر خرید کنند.

از مهم ‌ترین ویژگی‌های گیفت کارت ویزا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

از آنجایی که این گیفت کارت از کشور معتبری همچون آمریکا صادر می‌شود شما می‌توانید بدون هیچ نگرانی  و چالشی از انواع سایت‌های فروشگاهی خرید خود را قطعی کنید.

مشخصات گیفت کارت ویزا عبارتند از:

تاریخ انقضای گیفت کارت ویزا حدود 7 ماه است.

بیلینگ آدرس مربوط به آمریکا است.

قابلیت تعویض آدرس در گیفت کارت ویزا امکان پذیر است.

قابلیت صدور در مبالغ متفاوت امکان پذیر است.

هزینه صدور متناسب با مبلغ مورد نظر شما متفاوت است.

خرید گیفت کارت ویزا از دایاچنج

دایاچنج سال‌هاست که در زمینه نقد کردن درآمد ارزی و خدمات فریلنسری فعالیت می‌کند و در طول تمام این سال‌ها رسالت خود را ارائه خدمات باکیفیت قرار داده که به صورت قانونی در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین کارمزد قرار داده است و رضایت کاربران و مشتریان تا امروز ثابت کرده است که در این زمینه کاملا موفق عمل کرده است. یکی از عمده فعالیت مجموعه دایاچنج خرید گیفت کارت‌های مختلف همچون گیفت کارت ویزا است. همان طور که گفته شد استفاده گیفت کارت ویزا مجازی مزایای بسیاری دارد؛ اما متاسفانه استفاده از این خدمات در ایران با محدودیت‌هایی روبرو است و شما برای خرید آن نمی‌توانید از طریق کارت‌های عضو شتاب استفاده کنید و حتما باید از روش‌های پرداخت بین المللی همچون افتتاح حساب پی پال در ایران و یا کارت‌های اعتباری همچون ویزا کارت مجازی استفاده کنید.

در صورتی که به چنین مواردی دسترسی ندارید، می‌توانید از دایاچنج کمک بگیرید تا بدون هیچ نقصی در سریع‌ترین زمان انجام شود.

مزایای خرید گیفت کارت ویزا از دایاچنج عبارتند از:

تصویر خرید گیفت کارت ویزا

مراحل خرید گیفت کارت ویزا مجازی

اگر برای اولین بار به سایت دایاچنج مراجعه کردید و از روند سفارش در سایت اطلاع ندارید در ادامه به صورت کامل مراحل خرید گیفت کارت ویزا را توضیح دادیم.

اولین گام ساخت یک حساب کاربری شخصی در سایت دایاچنج است تا بتوانید مدیریت تمام سفارشات خود را از طریق آن کنترل و پیگیری کنید؛ در صورتی که از قبل این مرحله را پشت سر گذاشتید تنها کافی است به پنل کاربری خود وارد شوید و سایر مراحل را طی کنید. دقت کنید تمام اطلاعات لازم را به درستی وارد کنید تا در زمان تحویل سفارش با چالشی روبرو نشوید.

پس از ساخت حساب کاربری باید درخواست خرید را ثبت کنید تا طبق مراحل کاری درخواست شما بررسی و پاسخ داده شود. این مراحل نیز توسط دایاچنج انجام می‌شود.

دقت کنید که ضمن خرید گیفت کارت ویزا حتما آدرس ایمیل خود را به درستی وارد کنید؛ زیرا تحویل این محصول از طریق ایمیل صورت می‌گیرد.

همانطور که گفتیم پرداخت بهای این خدمات با کارت‌های شتاب امکان پذیر نیست. اگر شما به هیچ حساب بین‌المللی دسترسی ندارید، می‌توانید از دایاچنج کمک بگیرید تا از جانب شما بهای خدمات را پرداخت کند.

پس از پرداخت هزینه باید منتظر تا گیفت کارت ویزا به صورت مجازی صادر شود و اطلاعات کاربری شما از طریق ایمیل برایتان ارسال شود. به طور کلی خرید گیفت کارت ویزا و سایر گیفت کارت‌های موجود  بین 1 تا 5 کاری زمان احتیاج دارد که این زمان در مورد خدمات مختلف متفاوت است.

تصویر وکتور برای گیفت کارت ویزا

قیمت گیفت کارت ویزا

قیمت گیفت کارت ویزا ثابت نیست و متناسب با مبلغ درخواستی شما متفاوت است. برخی عوامل بر قیمت گیفت کارت ویزا تاثیر گذارند که در ادامه بررسی می‌شوند.

نوع گیفت کارت ویزا

گیفت کارت ویزا در سه نوع 5، 25 و 50 دلاری صادر می‌شود که افراد متناسب با حجم نیاز و میزان استفاده می‌توانند گزینه‌های متفاوتی را انتخاب کنند.

نرخ دلار

قیمت صدور گیفت کارت ویزا بر حسب نرخ دلار است و با نوسانات دلار کم و زیاد می‌شود؛ در نتیجه هنگام صدور گیفت کارت ویزا حتما این نکته را در نظر بگیرید.

کارمزد مجموعه

کارمزد صدور گیفت کارت ویزا متناسب با نوع کارتی که انتخاب می‌کنید متفاوت است. به منظور اطلاع از قیمت گیفت کارت ویزا و خرید  گیفت کارت ویزا 1 دلاری و  گیفت کارت ویزا 2 دلاری حتما با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

فرم درخواست مشاوره

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تصویر موارد استفاده اکانت تریدینگ ویو
سوالی ندارید؟