دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خرید ویزا کارت مجازی

پرداخت‌های ارزی و خرید از سایت‌های خارجی سال‌هاست که در زمینه‌های مختلف از سرگرمی و فیلم گرفته تا پرداخت‌های چند‌ صد هزار دلاری انجام می‌شود. ویزا کارت از جمله کارت‌هایی است که می‌توان با آن به راحتی پرداخت‌های ارزی و بین‌المللی انجام داد و بسیاری از افراد می‌توانند خرید اکانت از سایت‌های خارجی را به وسیله این کارت انجام دهند.

ویزا کارت و مستر کارت مالزی دایاچنج به صورت مجازی عرضه می‌شوند و پس از خرید آن، اطلاعات کارت به صورت کاملا محرمانه برای شما ارسال می‌شود.

ما در دایا‌چنج خدمات متنوعی در زمینه خرید گیفت کارت مجازی، خرید انواع ویزا کارت و مستر کارت مجازی ارزان ارائه می‌دهیم و با تسهیل فرایند خرید، امکان خرید ویزا کارت مجازی را در کوتاه‌ترین زمان با کمترین کارمزد را برای شما فراهم می‌کنیم؛ به این منظور می‌توانید به سایت دایا‌چنج مراجعه کرده و مراحل خرید را طی کنید.

تصویر کیف پول دیجیتال

چه امکاناتی با خرید ویزا کارت مجازی قابل شارژ در اختیار کاربر قرار می‌گیرد؟

با خرید ویزا یا مستر کارت مجازی شما می‌توانید تمامی خریدهای آنلاین خود را از سایت‌های خارجی مانند amazon ،ebay و… به راحتی انجام دهید؛ همچنین می‌توانید لایسنس‌ بازی‌ها و نرم‌افزارهای خارجی را خریداری کنید. یکی دیگر از امکاناتی که با خرید ویزا کارت مجازی امریکا در اختیارتان قرار می‌گیرد امکان خرید سرور است؛ همچنین کارهایی مانند خرید بلیط‌های خارجی، رزرو هتل خارجی، پرداخت شهریه دانشگاه‌های خارجی با ویزا کارت مجازی قابل انجام است. لازم به ذکر است که اگر قصد مهاجرت دارید، با داشتن ویزا کارت مجازی می‌توانید هزینه‌های تعیین وقت سفارت خانه‌ کشورهای مختلف را نیز پرداخت کنید. همچنین اگر خواهان این هستید که در آزمون‌های بین المللی مانند IELTS و TOEFL شرکت کنید، می‌توانید با این کارت هزینه آزمون را پرداخت کنید.

تصویر ویزا کارت مجازی

لیست امکانات جذاب ویزا کارت و مستر کارت مجازی:

ویژگی‌های مستر کارت مجازی قابل شارژ

قیمت انواع ویزا یا مستر‌کارت‌های مجازی با هم متفاوت است. اطلاعاتی مانند شماره کارت؛ CVV و تاریخ انقضا برای شما ایمیل می‌شود و می‌توانید از کارت و امکانات آن استفاده کنید. یکی از ویژگی‌های فعال شدن مستر کارت مجازی، امکان اتصال به کیف پول‌های حساب Paypal است. از این جهت که paypal یک راه امن برای انتقالات مالی محسوب می‌شود، کاربران تراکنش‌های خود را بیشتر با استفاده از پی‌پال انجام می‌دهند. شما با خرید مستر کارت مجازی آنی می‌توانید اکانت پی‌پال خود را وریفای کنید و با پی‌پال خود را شارژ کنید و از آن استفاده کنید.

تاریخ انقضا مستر کارت

تاریخ انقضا کارت‌ها بستگی به نوع آن دارد؛ در حال حاضر کارت‌های صادر شده در دایا‌چنج دارای تاریخ انقضا 5 ساله هستند و پس از پایان این مدت امکان تمدید مجدد کارت وجود دارد. 

نمایش آنی اطلاعات

ویزا/مستر کارت مجازی دارای پنل هستند و شما می‌توانید تراکنش‌های خود را به صورت لحظه‌ای مشاهده کنید. این کارت‌ها قابلیت شارژ مجدد دارند و هر زمان نیاز به شارژ مجدد داشتید می‌توانید از طریق دایا‌چنج این کارت‌ها را شارژ کنید. از مستر کارت‌های مجازی فقط به صورت آنلاین می‌توان استفاده کرد و پرداخت‌های آنلاین با این کارت‌ها امکان پذیر نیست. دایا چنج انواع ویزا کارت مجازی قابل شارژ را در کنار خدمات نقد کردن درآمد ارزی به شما ارائه می‌دهد. 

مزایای خرید مسترکارت مجازی

خرید مستر کارت مجازی برای افراد مزایایی را به همراه دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

نکات مهمی که قبل از خرید ویزا کارت مجازی باید بدانید!

قبل از خرید مستر کارت مجازی شارژی باید به نکات جزئی اما مهم توجه کنید. این کارت قابلیت‌های زیر را در اختیار شما قرار می‌دهد:

تصویر وکتور خرید ویزا کارت مجازی
تصویر خرید ویزا کارت

با خرید این کارت چه چیزی دریافت می‌کنیم؟

شما به عنوان کاربری که قصد خرید مستر کارت مجازی فوری را دارید، با خرید این کارت یک ویزا کارت، یک مستر کارت و یک یونیون پی کارت دریافت خواهید کرد؛ هر سه این کارت‌ها مجازی هستند و امکان خرید و پرداخت‌های آنلاین را در اختیار شما قرار می‌دهند. ارز پایه این کارت‌ها رینگیت مالزی است. شما امکان خرید به سایر ارزها، دلار، یورو و پوند را با این کارت‌ها خواهید داشت. 

تفاوت خرید ویزاکارت و مسترکارت مجازی با نسخه فیزیکی

برخی از افراد بین خرید ویزاکارت و مسترکارت مجازی و فیزیکی مردد هستند که کدام نسخه را خریداری کنند؛ به این منظور بهتر است در ابتدا تفاوت‌های این دو کارت را بدانید.

از جمله تفاوت‌های بارز مسترکارت مجازی با نسخه فیزیکی آن این است که شما با خرید ویزا کارت مجازی ، هیچ کارت فیزیکی دریافت نمی‌کنید؛ با این حال مستر‌کارت مجازی از امنیت بالاتری برخوردار است.

تفاوت بعدی بین مسترکارت/ویزاکارت مجازی و فیزیکی این است که در مستر‌کارت فیزیکی نام تجاری و لوگو شرکت ارائه دهنده خدمات، بر روی کارت حک می‌شود؛ ولی در مستر‌کارت مجازی از white label استفاده می‌شود. وایت لیبل کدی است که به عنوان شماره کارت و cvv2 برای دارنده مستر کارت/ ویزا کارت مجازی ارسال می‌شود؛ پس از استفاده از این کد نام لوگو یا نام تجاری شرکت ارائه دهنده مسترکارت مجازی نمایان می‌شود.  مستر‌کارت مجازی خیلی زودتر از مستر‌کارت فیزیکی تولید شده و در اختیار کاربر قرار می‌گیرد؛ به عبارت دیگر در خرید مستر‌کارت از دایا‌چنج شما از خدمات تحویل آنی سفارش برخوردار خواهید بود. این در حالیست که در مستر‌کارت‌های فیزیکی امکان تولید آنی مستر‌کارت وجود ندارد و کاربران باید مدت زمانی را در انتظار دریافت کارت خود باشند.

تصویر سوالات متداول خرید گیفت کارت مجازی

سوالات متداول

از ویزا کارت مجازی نمی‌توان در سایت‌های شرط‌بندی و وب‌سایت‌هایی که غیراخلاقی هستند استفاده کرد. 

بله با استفاده از ویزا کارت مجازی می‌توانید اکانت پی‌پال‌تان را وریفای کنید اما رعایت موارد احتیاطی را فراموش نکنید.
این ویزا کارت به ایرانی‌ها فرصت می‌دهد تا به راحتی از سایت‌های خارجی که درگاه مستر و ویزا کارت دارند مانند بوکینگ، مایکروسافت، نتفیلیکس و… خرید کنند.
بعد از این که به درگاه سایت مدنظرتان وارد شدید باید اطلاعات ویزا کارت‌تان را در درگاه وارد کنید و سپس خریدتان را تکمیل کند.
بله می‌توانید تراکنش‌های خود را مشاهده کنید.
بله اگر وب‌سایتی که از آن خرید می‌کنید اطلاعات کارت شما را داشته باشد این امکان وجود دارد.

بله؛ مستر کارت مجازی دایاچنج تا 5 سال بدون نیاز به تمدید،  قابل استفاده است؛ بعد از اتمام 5 سال هم شما می‌توانید مجددا آن را تمدید کنید.

در صورت خرید ویزا/مستر کارت مجازی، پس از 7 روز تمام اطلاعات لازم جهت استفاده از ویز کارت مجازی برای ایمیل شما ارسال می‌شود؛ در صورت خرید مستر کارت مجازی نیز، کارت شما حداکثر تا 2 ماه درب منزل برایتان ارسال می‌شود.

خیر. ویزا کارت مجازی مالزی هیچ گونه محدودیت و سقفی برای برداشت‌های روزانه ندارد و شما می‌توانید همه موجودی کارت را در یک روز خرج کنید.

فرم درخواست مشاوره

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تصویر موارد استفاده اکانت تریدینگ ویو
سوالی ندارید؟