دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

درباره دایا چنج

دایاچنج، فرش قرمز ورود به دنیای درآمدهای بین المللی

دایاچنج در سال 1400 متولد شد تا مسیر رسیدن به درآمدهای ارزی را هموار کند و زمینه درآمدزایی بین‌المللی را از طریق حوزه‌های فریلنسری با روشی آسان و بهینه به وجود آورد. تیم دایاچنج را جوانانی باانگیزه و کارآزموده تشکیل داده که دغدغه اصلی‌شان خنثی کردن تمامی تحریم‌ها و ارائه بی‌کم‌و‌کاست روش‌های مالی بین‌المللی به هموطنان عزیز است. 

تصویر سایت‌های خارجی

مقصود ما از راه‌اندازی دایاچنج

از چند سال اخیر تا کنون شاهد تحریم‌هایی هستیم که ناعادلانه علیه کشورمان صورت گرفته و ذهن و زندگی افرادی که کارشان به نحوی با بازارهای مالی گره خورده را با چالش روبرو کرده است. در دنیایی که تکنولوژی با سرعت در حال پیشرفت است و عاملی نمی‌تواند مانع از این پیشرفت شود، ناتوانی در ارتباط گرفتن با سایر کشورها در خصوصِ دسترسی به بازارهای مالی و دریافت و پرداخت ارز، یک معضل بزرگ برای کشور محسوب می‌شود. در کشور ما افراد متخصص و با تجربه‌ای هستند که به همین دلیل فرصت همکاری با شرکت‌ها و موسسات معتبر خارجه را از دست می‌دهند. حال دایاچنج به منظور یافتن راه‌کارهایی جهت عبور از این محدودیت‌ها و دسترسی راحت و آسان به سیستم‌های مالی روز دنیا این‌جاست تا ناجی شما در این مسیر باشد. افتخاری بالاتر از این وجود ندارد که بتوانیم از هر طریقی برای پیشرفت هموطنان عزیز کشورمان قدمی برداریم.

تصویر پشتیبانی
تصویر کار تیمی

دایاچنج، کاتالیزوری برای ورود به جهان فریلنسری

فریلنسری یا دورکاری شیوه نوینی از کسب و کار است که با فراگیر شدن اینترنت به وجود آمده است. افراد بسیاری با ارسال رزومه به شرکت‌های معتبر در سراسر جهان توانسته‌اند با روش فریلنسری فعالیت‌های بین‌المللی گسترده‌ای انجام دهند. جالب است بدانید که فریلنسری کمک ارزنده‌ای به ارزآوری به کشورمان کرده است. یکی از خدمات دایاچنج تسهیل و تسریع روند نقدینگی درآمدهای ارزی فریلنسرهای داخل کشور است. ما هستیم تا مانند یک کاتالیزور شما را با بیشترین سرعت و کم‌ترین چالش به مقصود خود برسانیم.

خدمات دایاچنج در یک نگاه

همانطور که گفته شد هدف اصلی تیم ما ارائه هر چه تمام‌تر راه‌کارهایی است که به تسریع و تسهیل پرداخت‌های بین‌المللی کمک می‌کند. برای نیل به این هدف در دایا‌چنج خدماتی صورت گرفته است که در ادامه آن‌ها را فهرست می‌کنیم:

نقد کردن درآمد ارزی

گیفت کارت

خدمات فریلنسری

افتتاح حساب پی‌پال

خرید از سایت‌های خارجی

سوالی ندارید؟