دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خرید ویزا کارت مالزی

همانطور که می‌دانید برای خرید از سایت‌های خارجی نمی‌توانید از حساب‌های ایرانی و کارت‌های عضو شتاب استفاده کنید؛ پس اگر نیاز داشتید از آمازون یا ebay خرید کنید چاره چیست؟

تحریم‌های بانکی موجود در ایران موجب شده تا نقل و انتقالات بانکی در سطح بین المللی با محدودیت‌هایی روبرو باشد. تنها راهکار موجود برای رهایی از این محدودیت‌ها افتتاح حساب پی پال، استفاده از کارت های اعتباری همچون مستر کارت مجازی، ویزا کارت مالزی و کیف پول‌هایی همچون وبمانی است.  که در این بخش قرار است بیشتر راجع به یکی از آن‌ها یعنی ویزاکارت مالزی بدانیم. 

ویزا کارت مالزی یک کارت اعتباری است که به صورت مجازی و فیزیکی ارائه می‌شود و از طریق آن می‌توانید از کلیه سایت‌ها و فروشگاه‌های پذیرنده خرید کنید.

تصویر استفاده از مستر کارت

خرید ویزا کارت مالزی از طریق دایاچنج

مجموعه دایاچنج چندین سال پیش فعالیت خود را در حوزه نقد کردن درآمد ارزی و خدمات فریلنسری آغاز کرد و رفته رفته با گسترش حوزه فعالیت خود به صدور ویزا کارت مالزی پرداخت و امروزه مفتخر است با روش‌هایی کاملا قانونی، در کوتاه‌ترین زمان و با کم‌ترین کارمزد ویزا کارت مالزی شما را صادر کند. در ادامه بیشتر با امکانات و مزایای ویزا کارت‌های صادر شده از جانب دایاچنج آشنا خواهیم شد.

مواردی که گفته شد تنها قسمت محدودی از امکانات و مزایای ویزا کارت مالزی است، قطعا پس از خرید و فعال سازی آن با سایر امکانات نیز آشنا خواهید شد.

تصویر خرید ویزا کارت مالزی
تصویر کارمند

مزایای خرید ویزا کارت مالزی

با خرید ویزا کارت مالزی می‌توانید از خدمات و امکانات بسیاری استفاده کنید که در ادامه تنها به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

مراحل خرید ویزا کارت مالزی

اگر قصد خرید ویزا کارت مالزی را دارید حتما از مجموعه‌ای مطمئن و معتبر کمک بگیرید؛ زیرا چنین خدماتی نیاز به امنیت بالایی دارد و در صورت بروز هرگونه خللی شاید خسارت بسیاری بر شما وارد شود؛ پس قبل از هر اقدامی به خوبی تحقیق و بررسی کنید.

دایا چنج با سابقه کاری درخشان خود ثابت کرده است که می‌تواند به خوبی چنین خدماتی را ارائه دهد.

برخی از مزایای دایاچنج عبارتند از:

ارائه خدمات قانونی و مطمئن

دریافت کارمزد مناسب و مقرون به صرفه

ارائه خدمات در کوتاه‌ترین زمان

پشتیبانی همه جانبه

حرفه‌ای و کاربلد

اگر قصد خرید ویزا کارت مالزی را دارید باید مراحل زیر را پشت سر بگذارید.

عضویت در سایت دایا چنج اولین گام برای خرید ویزا کارت مالزی است. اگر از قبل مرحله ثبت نام را پشت سر گذاشتید تنها کافی است به پنل کاربری خود وارد شوید و سایر مراحل را طی کنید.

پس از ورود به پنل کاربری خدماتی که مدنظر دارید را انتخاب کنید و تمام جزئیات مورد نیاز را وارد کنید تا خللی در خرید و یا ارائه خدمات ایجاد نشود.

پس از انتخاب خدمات مورد نظر مبلغ لازم را پرداخت کنید تا دایاچنج پس از کسر کارمزد سایر مراحل خرید را از جانب شما انجام دهد.

پس از پرداخت مبلغ لازم و نهایی شدن سفارش باید منتظر بمانید تا در مدت زمانی معلوم خدمات شما انجام شود. ویزا کارت مجازی شما حداکثر طی 15 روز کاری صادر و تحویل داده می‌شود.کارت فیزیکی 55 الی 60 روز کاری به دست شما خواهد رسید

تصویر دختری در حال خرید با گیفت کارت
تصویر سوالات متداول خرید گیفت کارت مجازی

سوالات متداول

تمام ویزا کارت‌های صادر شده از جانب دایاچنج به نام متقاضی صادر شده و به صورت مجازی/ فیزیکی در اختیار فرد قرار می‌گیرد، ضمن اینکه این ویزا کارت از مالزی صادر شده و به ایران ارسال می‌شود.

ویزا کارت مالزی بر اساس واحد پولی این کشور یعنی رینگیت صادر می‌شود و در پرداخت های با پایه دیگر ارز ها امکان تبدیل توسط درگاه ها وجود دارد(پرداخت دلاری، یورو، درهم، لیر امکان پذیر است).

حداقل: 10 رینگیت 

حداکثر: 5000 رینگیت 

فرم درخواست مشاوره

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تصویر موارد استفاده اکانت تریدینگ ویو
سوالی ندارید؟