دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

پرداخت هزینه آزمون تافل

آنچه در این مقاله می‌خوانید...
تصویر پرداخت هزینه تافل

آزمون تافل یکی از معتبرترین آزمون‌هایی است که موفقیت در آن یکی از شرط‌های اعطای ویزا و اقامت در کشورهای اروپایی است. در کنار تمامی سختی‌هایی که این آزمون ممکن است به همراه داشته باشد متاسفانه پرداخت هزینه آزمون تافل به یکی از دغدغه‌های متقاضیان تبدیل شده است. اگر در پرداخت هزینه آزمون آیلتس یا تافل به مشکل برخوردید، می‌توانید از دایاچنج که مرجعی معتبر برای پرداخت در سایت‌های خارجی است کمک بگیرید.

 

آشنایی با آزمون تافل

آزمون تافل یکی از استانداردترین امتحاناتی است که می‌تواند مهارت زبان انگلیسی و توانایی استفاده از آن را در محیط‌های دانشگاهی و غیردانشگاهی بسنجد. این آزمون به قدری معتبر است که دانشگاه‌های خارج از کشور جهت پذیرش دانشجو بدان توجه دارند؛ به همین علت افراد زیادی جهت گرفتن ویزای دانشجویی سعی دارند در آزمون تافل پذیرفته شوند. 

شرکت در آزمون تافل به صورت آنلاین (Internet Base) و روش کاغذی (Paper Base) امکان پذیر است. در نظر داشته باشید که شرکت در آزمون تافل به روش کاغذی فقط در برخی مناطق امکان پذیر است و در ایران معمولا امتحانات این چنینی به صورت اینترنتی برگزار می‌شود؛ پس اگر جزو افرادی هستید که می‌خواهید در این آزمون شرکت کنید، بهتر است خودتان را برای شرایط آزمون آنلاین آماده کرده تا در حین امتحان مشکلی ایجاد نشود.

تصویر هزینه امتحان تافل در ایران

دایاچنج، مرجعی معتبر برای پرداخت هزینه آزمون تافل

تافل یک موسسه انگلیسی زبان و غیر ایرانی است که جهت پرداخت هزینه آن می‌بایست از خدمات ارزی استفاده کرد. توجه داشته باشید چون ایران تحریم است پرداخت هزینه‌های ارزی با مشکل همراه است. ساده‌ترین راه پرداخت استفاده از روش‌های بین المللی همچون افتتاح حساب پی پال در ایران است، البته اگر صاحب کارت‌های اعتباری همچون مسترکارت مجازی هستید نیز می‌توانید برای پرداخت هزینه آزمون تافل از آن استفاده کنید؛ همچنین استفاده از کیف پول‌های الکترونیک همچون وب مانی نیز کاربردی است.

در صورتی که به موارد فوق دسترسی ندارید، می‌توانید از شرکت‌های واسطه و معتبر همچون دایاچنج کمک بگیرید. به کمک دایاچنج در کوتاه‌ترین زمان و با بهترین قیمت می‌توانید هزینه آزمون تافل خود را پرداخت کنید.

 

پرداخت هزینه امتحان تافل در ایران، مطمئن و قانونی

مجموعه دایاچنج با ارائه خدمات متنوع دغدغه شرکت کنندگان در آزمون تافل را حل کرده است این مجموعه سال‌هاست که در زمینه پرداخت‌های بین المللی فعالیت دارد و رسالت اصلی خود را ارائه خدمات متنوع، جلب رضایت مشتریان، پشتیبانی همه جانبه و … قرار داده است و در راستای محقق شدن این هدف خدمات متنوعی همچون پرداخت هزینه آزمون تافل را به صورت کاملا قانونی و ایمن، در سریع‌ترین زمان و با کمترین کارمزد انجام می‌دهد.

به جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه می‌توانید با تیم پشتیبانی مجموعه دایاچنج تماس بگیرید.

 

مروری بر نحوه پرداخت هزینه آزمون تافل از طریق دایاچنج

در صورتی که تصمیم دارید از طریق مجموعه دایاچنج هزینه آزمون تافل خود را پرداخت کنید باید مراحل زیر را پشت سر بگذارید.

ثبت نام در دایاچنج: با ایجاد یک حساب کاربری می‌توانید سفارشات خود را مدیریت و کنترل کنید؛ پس از ایجاد حساب کاربری نسبت به تکمیل کردن آن اقدام کنید و مواردی همچون نام و نام خانوادگی و سایر موارد خواسته شده را تکمیل کنید.

ثبت سفارش: از منوی سایت خدمت مورد نظر را بیابید و سفارش خود را ثبت کنید؛ سپس با پرداخت هزینه لازم منتظر نهایی شدن سفارش خود بمانید.

تصویر نحوه پرداخت هزینه آزمون تافل

 هزینه امتحان تافل چقدر است؟

هزینه شرکت در آزمون تافل بر اساس دلار محاسبه می‌شود؛ به همین علت مدام در حال تغییر است و نمی‌توان قیمت مشخصی را اعلام کرد. توجه داشته باشید تمامی سنترهای تافل به پیروی از مرکز یک قیمت را اعلام می‌کنند.‌

چون پرداخت هزینه آزمون تافل بسیار مهم است زبان آموزان قبل از ثبت نام سعی دارند تا مبلغ نهایی را محاسبه کنند. در سال 1401 هزینه شرکت از ایران ۲۴۵ دلار است.‌ چون قیمت دلار متغیر است؛ پس هزینه‌ای که متقاضیان پرداخت خواهند کرد متفاوت خواهد بود، البته توجه داشته باشید که این هزینه صرفا برای شرکت در آزمون تعیین شده است؛ لذا هزینه کنسل کردن یا تغییر تاریخ مبلغ متفاوتی است. پرداخت هزینه امتحان تافل در صورت کنسل یا تغییر تاریخ برگزاری اندکی افزایش خواهد یافت.

سایر هزینه‌های مربوط به آزمون تافل عبارتند از:

  • هزینه ثبت نام تافل: 205 دلار
  • درخواست گزارش امتیاز اضافی: 50 دلار
  • زمان بندی مجدد آزمون: 150 دلار
  • درخواست بررسی امتیاز (خواندن یا گوش دادن): 50 دلار
  • بازیابی مجدد نمرات آزمون لغو شده: 25 دلار
  • درخواست بررسی امتیاز (صحبت کردن یا نوشتن): 102 دلار

همانطور که پیش‌تر گفتیم این هزینه‌ها متناسب با نرخ لحظه‌ای دلار متغیر است و باید قبل از پرداخت قیمت آن را استعلام بگیرید.

 

خرید ووچر تافل

یکی از روش‌هایی که از طریق آن می‌توان بدون دغدغه و دردسر هزینه آزمون تافل را پرداخت کرد، خرید ووچر تافل است. با خرید ووچر تافل کاملا ایمن و قانونی و بدون اتلاف زمان هزینه آزمون تافل را پرداخت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه خرید ووچر تافل می‌توانید از تیم پشتیبانی دایاچنج کمک بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی ندارید؟