دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

کسب درآمد از پی پال

آنچه در این مقاله می‌خوانید...
تصویر کسب درامد از پی پال

به طور کلی همه افراد با ارزش دلار آشنایی دارند و اگر نگاهی به اقتصاد اخیر کشور بیاندازید؛ متوجه می‌شوید که کسب و کاری که درآمد دلاری دارد نسبت به کسب و کاری با درآمد ریالی اوضاع مناسب‌تری خواهد داشت. 

اگر قصد دارید در ایران درآمد دلاری داشته باشید و خیالتان از بابت تبدیل آن راحت باشد، دایاچنج با افتتاح حساب پی پال مسیر دریافت پول از خارج از کشور را تسهیل می‌کند.

راه‌های مختلفی وجود دارد که ایرانیان بتوانند درآمد دلاری داشته باشند؛ به عنوان مثال کسب درآمد از طریق پی پال یک روش هوشمندانه و سریع است که در کمترین زمان ممکن افراد می‌توانند از طریق آن به درآمد دلاری مناسبی دست یابند.

نصویر درامد دلاری از پی پال

پی پال چیست؟ 

شاید بهتر است در ابتدا بدانیم پی پال چیست تا افراد با ماهیت و کاربردهای آن آشنا شوند. پی پال یکی از روش‌های آسان، سریع و ایمن برای انتقال پول و تبدیل آن به صورت آنلاین است که افراد با خیال آسوده می‌توانند از طریق آن انتقالات ارزی خود را انجام دهند. این حساب از معروف‌ترین روش‌های پرداخت در سراسر جهان است که افراد می‌توانند از آن استفاده کنند.

 

راه‌های کسب درآمد از طریق پی پال

در ایران روش‌های زیادی وجود دارد که افراد می‌توانند درآمد دلاری داشته باشند که در این بخش به برخی از این سایت‌ها اشاره می‌کنیم. البته در نظر داشته باشید که در ابتدا نحوه برداشت پول از پی پال را به خوبی آموزش دیده باشید تا بتوانید به راحتی درآمد خود را دریافت کنید. 

سایت Swagbucks

Swagbucks یکی از بهترین سایت‌هایی است که برای کسب درآمد دلاری به صورت آنلاین وجود دارد. در سایت Swagbucks روش‌های زیادی وجود دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم. فعالیت این سایت از سال 2020 آغاز شده است و توانسته در این 3 سال بیش از 430 میلیون دلار به افرادی که در Swagbucks عضو هستند پرداخت کند.

توجه داشته باشید که شما با ثبت نام در این سایت 5 دلار به عنوان هدیه دریافت می‌کنید و بعد از آن با شرکت در نظر سنجی و تماشا کردن فیلم و گاهی با بازی کردن امتیاز کسب کرده و دلار دریافت می‌کنید؛ در نظر داشته باشید که میزان امتیازهای هر قسمت با یکدیگر متفاوت است و به ازای هر 1000 امتیازی که می‌گیرید 10 دلار به شما هدیه داده می‌شود. 

سایت Survey Junkie 

سایت Survey Junkie وب سایتی است که هر روزه برای شما نظر سنجی‌هایی را که متناسب با سلیقه شما ارسال می‌کند و شرکت در آن برای شما درآمد دلاری دارد. این وب سایت 10 میلیون کاربر دارد و این کاربران با فعالیت روزانه در این نظرسنجی درآمد کسب می‌کنند. یکی از مزیت‌های این سایت این است که شما می‌توانید حوزه نظر سنجی را که می‌خواهید در آن شرکت کنید را مشخص کنید.

سایت InboxDollars 

یکی دیگر از سایت‌هایی که افراد داخل ایران می‌توانند از طریق آن درآمد دلاری داشته باشند وب‌سایت InboxDollars است. این سایت‌هم مانند وب سایت Swagbucks روش‎ها و امکانات گوناگونی را برای کسب درآمدهای دلاری دارند و علاوه بر آن روش‌های دیگر را را فراهم کرده است.

یکی از روش‌های متفاوت با سایت Swagbucks خواندن ایمیل است که افراد داخل ایران با انتخاب خواندن ایمیل بتوانند درآمد دلاری داشته باشند که این روش نوعی کسب درآمد پی پال است. تماشا ویدئو و شرکت در نظر سنجی‌ها، همچنین خریداری برندهای مورد علاقه از روش‌های دیگر کسب درآمد از طریق پی پال است.

این وب سایت برای ثبت نام 5 دلار به شما هدیه می‌دهد؛ توجه داشته باشید که برای برداشت دلارهای خود و تبدیل آن باید حداقل 30 دلار در حساب خود نگه دارید. شما می‌توانید هر کدام از روش‌هایی که به آن علاقه دارید را انتخاب کنید و درآمد را کسب کنید.

سایت Opizo 

این سایت بسیار متفاوت است. نوع فعالیت در این سایت به این گونه است که شما باید لینک‌هایی را کوتاه کنید و آن‌ها را برای دیگران ارسال کنید و به تعداد بازدیدهایی که از لینک شما می‌شود؛ می‌توانید از طریق پی پال کسب درآمد داشته باشید. 

به این صورت که شما لینک ویدیوهای خود را ارسال می‌کنید؛ اما قبل از پخش تبلیغاتی پخش می‌شود که این تبلیغات باعث درآمد شما می‌شود.

تصویر درامد از پی پال

کسب درآمد از پی پال با بازی 

یکی از روش‌های دیگری که با آن می‌توانید از طریق پی پال درآمد داشته باشید بازی در سایت Mistplay است. که در سال‌های اخیر کاربران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. توجه داشته باشید که این برنامه برای سیستم عامل اندروید است و از سیستم‌های دیگر پشتیبانی نمی‌کند. زمانی که شما برنامه این سایت را باز می‌کنید فهرستی از بازی‌ها در به شما نمایش می‌دهد که با انتخاب یکی از این برنامه‌ها سه نوع ارز (GXP، PXP و Unit ) را دریافت می‌کنید که هر کدام از آن ارزها ارزش بالایی دارند. در این سایت شما با هر ساعت بازی بین 3 تا 5 دلار دریافت خواهید کرد.

یکی از دیگر سایت‌های بازی که مخاطب بسیاری دارد Second Life است. در این بازی کاربران باید آواتارهایی را بسازند تا با دیگر آواتارها در ارتباط باشد و از طریق مسابقاتی که انجام می‌دهند درآمدزایی می‌کنند. این سایت‌ها از بازی‌های معتبری است که درآمد ارزی را برای افراد فراهم کرده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی ندارید؟