دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خرید اکانت مایکروسافت (microsoft)

مایکروسافت یک شرکت قدرتمند در حوزه فناوری است که کمتر کسی وجود دارد که این شرکت و ویژگی‌هایش را نشناسد. شرکت مایکروسافت توسط بیل گیتس و پلن آلن در سال 1975 تاسیس شد. در این شرکت محصولاتی مانند آفیس (office) و  ویندوز (windows) به فروش می‌رسد که سالانه تعدادی بالایی از این محصولات فروخته می‌شود. هر شخصی که این محصولات را خریداری می‌کند نیاز است که اقداماتی را جهت فعال سازی انجام دهند که برای خرید اکانت مایکروسافت  365 به پرداخت‌های ارزی نیاز است. ما شما را در مسیر خرید اکانت از سایت‌های خارجی همراهی می‌کنیم تا بتوانید اکانتی را که خریداری می‌کنید بدون نقص و مشکل باشد.

تصویر نرم افزارهای آفیس
تصویر شرکت مایکروسافت

خرید اکانت مایکروسافت از دایاچنج

دایاچنج با سال‌ها تجربه توسط تیم حرفه‌ای و ماهری که در زمینه انجام پرداخت‌های ارزی و خرید از سایت‌های خارجی دارد می‌تواند شما را در خرید لایسنس مایکروسافت 365 به خوبی همراهی کند. خرید از سایت‌های خارجی توسط تیم مجرب دایاچنج مزایایی را به همراه دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم. 

تصویر خرید آنلاین

مراحل خرید اکانت مایکروسافت

برای اینکه افراد بتوانند اکانت مایکروسافت  356 را خریداری کنند نیاز است که مراحلی را انجام دهند تا خرید موفقیت آمیزی داشته باشند. در ابتدا برای ساخت اکانت مایکروسافت باید وارد سایت دایاچنج شوید و در وب سایت ثبت نام کنید. در گام بعدی نیاز است که درخواست خود را برای خرید اکانت مایکروسافت 365 ثبت کنید تا تیم ما به بررسی درخواست شما بپردازند و بعد از آن باید اطلاعات خود را وارد کنید تا ما اکانت مایکروسافت 365 را با نام شخصی خودتان به صورت قانونی خریداری کنیم.

اهمیت خرید اکانت مایکروسافت

خرید اکانت microsoft به تمامی افراد کمک می‌کند تا بتوانند از خدمات و امکاناتی که در سیستم لب تاپ و کامپیوتر وجود دارد استفاده کنند. اکانت مایکروسافت 365 به شما در انجام کارهای روزمره و تمام برنامه‌هایی که در ویندوز دارید کمک می‌کند و در صورت خواست فرد برخی از مدارک به صورت آنلاین در فضا ابری ذخیره می‌شود. باید در نظر داشته باشید که این اکانت که دو ابزار دارد به دو دسته تقسیم می‌شود.  

ابزارهای productivity که به شما امکان ایجاد، ذخیره و ویرایش اسناد، فیلم‌ها، تصاویر و سایر پرونده‌ها را می‌دهد.

ابزارهای اجتماعی که به شما امکان برقراری ارتباط از طریق ایمیل و چت و همچنین اشتراک و همکاری در پرونده‌های ذخیره شده به صورت آنلاین را می‌دهد.

خدماتی که با خرید اکانت مایکروسافت در اختیار کاربران قرار می‌گیرد

دنیای فناوری و اطلاعات به گونه‌ای است که مرزهای بین خدمات در حال از بین رفتن است و محصولات به صورت مستقل در اختیار کاربران قرار می‌گیرند؛ مانند Skype ،Office ،Bing و Outlook اکنون به شدت با یکدیگر با ویندوز ادغام شده‌اند. نکته قابل توجه این است که ورود به این اکانت‌ها نیاز تجربه کافی است، همچنین اطلاعات شما در یک برنامه تنظیمات شما را در برنامه دیگر شکل می‌دهد.

مزایای خرید اکانت مایکروسافت 365

اکانت مایکروسافت 365 مزایایی را به همراه دارد که یکی از مهم‌ترین این مزایا همگام سازی بین دستگاه‌ها است. باید بدانید که تمامی دستگاه‌ها و سیستم عامل‌ها به مرور زمان پیچیده‌تر می‌شوند که به معنی تنظیمات و سفارش سازی بیشتر است. خرید اکانت مایکروسافت به ما کمک می‌کند تا این مسیر را به راحتی طی کنید و با تعویض هر دستگاه  نیاز نداشته باشید تا از ابتدا به مرتب کردن و همگام سازی بپردازید.

تصویر شرکت microsoft ماکروسافت

با خرید اکانت مایکروسافت 365 به چه نرم افزارهایی می‌توانید دسترسی داشته باشید؟

تصویر سوالات متداول خرید گیفت کارت مجازی

سوالات متداول

دایاچنج بخاطر وجود تیم حرفه‌ای که در این زمینه تجربه کافی دارند خرید اکانت مایکروسافت را در مدت زمان کوتاهی انجام می‌دهند.

برای خرید اکانت‌های خارجی یا بهتر است بگوییم برای خرید از سایت‌های خارجی به پرداخت‌های ارزی نیاز است که ایران به علت تحریم‌هایی که وجود دارد نمی‌تواند این پرداخت‌ها را انجام دهد که در این موقعیت دایاچنج افراد را همراهی می‌کند تا بتوانند خریدهای خود را انجام دهند. 

دایا چنج به طور کلی تمامی خدمات را با کارمزد مناسب برای کاربران انجام می‌دهد.

 شما با خرید اکانت مایکروسافت می‌توانید اکانت خود را بر روی هر دستگاهی که می‌خواهید فعال کنید. 

فرم درخواست مشاوره

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تصویر موارد استفاده اکانت تریدینگ ویو
سوالی ندارید؟