دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خرید اکانت ماز (moz)

امروزه کسب و کارهای زیادی در اینترنت مشغول به فعالیت هستند و می‌خواهند سریع‌تر در گوگل دیده شوند. اشخاصی هستند که سئو این سایت‌ها را در اختیار دارند و تلاش می‌کنند محتوایی که در سایت بارگذاری شده رتبه بهتر و بالاتری بگیرد؛ به این منظور از ابزارهایی استفاده می‌کنند تا بتوانند مشکلات سئویی سایت را مشاهده کنند و در جهت رفع آن حرکت کنند. دایا چنج به شما در خرید از سایت‌های خارجی مانند ماز کمک می‌کند؛ به این ترتیب شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان اکانت خود را خریداری کنید و مبلغ آن را پرداخت کنید. دایا چنج علاوه بر این، خدمات دیگری مانند خرید اکانت اسپاتیفای یا اکانت‌های گرافیکی مانند خرید اکانت canva را هم برای متقاضیان انجام می‌دهد.

تصویر صفحه اصلی moz
تصویر moz pro

معرفی اکانت ماز

دنیای بهینه سازی موتورهای جستجو هر روزه در حال تغییر است. سئو استراتژی بازاریابی دیجیتال است که با آن به کسب‌ و کارها کمک می‌کند تا وب‌ سایت‌ها را هدایت کند. سئو کردن نیاز به زمان و هزینه دارد؛ بنابراین از اشخاص متخصص در این زمینه کمک می‌گیرند. اکانت اشتراکی ماز ابزار کارآمدی است که سئوکاران به آن نیاز دارند. سئوکاران با خرید اکانت ماز می‌توانند تمام مشکلات سئویی را مشاهده کنند و با این ابزار می‌توانند پیوندها، رتبه‌ها، ویژگی‌های محتوای مناسب و… را مدیریت کنند. دایا چنج شما را برای خرید اکانت ماز راهنمایی می‌کند. دایا چنج علاوه بر اینکه کاربران را در خرید اکانت‌ها مانند خرید اکانت تریدینگ ویو، خرید اکانت freepik و غیره همراهی می‌کند و در پرداخت‌های بین المللی کاربران نیز راهنمایی‌های لازم را به عمل می‌آورد.

با خرید اکانت ماز چه خدماتی دریافت می‌کنیم؟

اکانت ماز برای بازاریابی بسیار مناسب است و می‌تواند برای سئوکاران سکوی پرتابی باشد تا تلاش‌ها و هزینه‌هایی را که برای سایت خرج کرده‌اند به ثمر برسد؛ همچنین جایگاه سایت را بهبود ببخشند. اکانت ماز خدماتی را در اختیار سئوکاران قرار می‌دهند تا بتوانند این مسیر را به راحتی طی کنند. در ادامه به خدماتی که اکانت ماز در اختیار سئوکاران قرار می‌دهد اشاره می‌کنیم.

کاربران در گوگل با کلماتی محصولات و خدماتی که شما ارائه می‌دهید جستجو می‌کنند. این امکان به سئو کاران کمک می‌کند تا این کلمات را بشناسند و متناسب با آن کلمات کلیدی محتوا تولید کنند تا بتوانند محتوا خود را بیشتر به گوگل بشناسانند.

با این امکان می‌توانید ببینید که سایت شما در کدام رتبه و جایگاه در گوگل قرار گرفته است. حتی می‌توانید جایگاه رقیبان خود را ببینید که با آن کلمات کلیدی در چه جایگاهی قرار گرفته‌اند.

در حالت کلی سایت ممکن است با مشکلاتی روبرو شود. با این امکان شما می‌توانید مشکلاتی را که برای سایت به وجود آمده است را بررسی و مشخص کنید و متوجه شوید که دقیقا مشکل سایت در کدام قسمت است. اکانت ماز به شما کمک می‌کند تا برای رفع مشکل باید چه اقداماتی انجام دهید، علاوه بر آن می‌توانید هشدار خودکار را فعال کنید. این هشدار خودکار به این صورت عمل می‌کند که به محض وجود مشکل شما را باخبر می‌کند و شما می‌توانید سریعا آن را رفع کنید.

ابزار بهینه سازی on page در ابتدا محتوا صفحه شما را بررسی می‌کند. شما باید سعی کنید با توجه به کلمات کلیدی که سرچ بیشتری دارند و کاربران توسط آن کلمات، محصول یا خدمات مورد نیاز خود را جستجو می‌کنند محتوا خود را نسبت به آن تغییر دهید و کیفیت صفحه خود را بهبود ببخشید.

داشتن لینک مناسب برای رسیدن به هدف سئو کاران بسیار مهم است در ابتدا لینک‌ها را بررسی کنید و دقت کنید که رقیب‌هایتان از چه لینک‌های استفاده می‌کنند. ابزار پیشرفته جستجوگر ماز کمک می‌کند که موقعیت‌های مناسب و جدیدی برای لینک پیدا کنید.

شما با این ابزار می‌توانید از عملکرد خود گزارشی تهیه کنید و برای بهبود عملکردتان اقداماتی را با توجه به گزارش انجام دهید. امکان drag and drop وجود دارد و می‌توانید گزارشی توسط آن تهیه کنید.

با استفاده از moz می‌توانید اطلاعاتی از وب سایت‌های دیگر در کروم مشاهده کنید؛ علاوه بر این می‌توانید جستجوهای مهم، شبکه‌های مجازی و صفحات هر سایتی را تحلیل کنید.

تفاوت خرید اکانت ماز پرو با ماز

ماز پرو یک اکانت با ابزارهای کامل است؛ اما اکانت ماز اطلاعات محدودتری را نسبت به ماز پرو در اختیار سئوکاران قرار می‌دهد؛ اما سئو کاران با در اختیار داشتن این اکانت تمامی اطلاعات را به طور کامل می‌توانند بررسی کنند. اطلاعاتی از اعتبار دامنه، linking root domains، کلمات کلیدی رتبه گرفته، بررسی نمره اسپم، مشاهده صفحاتی که بک لینک گرفته‌اند، بهترین دامنه‌هایی که به سایت لینک داده‌اند و علاوه بر این‌ها با خرید اشتراک ماز نمودار لینک‌های دریافت شده و از دست داده را مشاهده می‌کنید. یکی دیگر از امکانات اکانت ماز پرو لیست کلمات کلیدی بر اساس اینکه چند بار کلیک شدن را به شما نشان می‌دهد؛ همچنین بیشترین رقبای موتور جستجو را به شما نشان می‌دهد. Top Featured Snippets و Branded keywords از دیگر امکانات اکانت ماز پرو است که سئو کاران از آن بهره‌مند می‌شوند.

تصویر محیط moz
تصویر ابزار ماز

خرید اکانت ماز برای چه کسانی مناسب است؟

اکثر کسب و کارها در صنایع مختلف چه ارائه خدمات باشد یا فروش محصولات، سایت مخصوصی را برای ارائه آن‌ها راه‌اندازی می‌کنند و سئوکارانی را برای افزایش رتبه سایت‌شان استخدام می‌کنند. خرید اکانت ماز به این دسته از افراد کمک می‌کند تا به بهبود عملکرد سایت بپردازند. اگر بخواهیم مثالی از این افراد بزنیم می‌توان گفت کارآفرینان، صاحبان کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​و شرکت‌های سئو که به صورت اختصاصی به بهینه سازی سایت مشتریان متعددی می‌پردازند به خرید اکانت ماز احتیاج دارند.

فرم درخواست مشاوره

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تصویر موارد استفاده اکانت تریدینگ ویو
سوالی ندارید؟