دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خرید بلیط هواپیما از سایت‌های خارجی

گاهی برای سفر کردن به برخی از نقاط دنیا با مشکل تهیه بلیط مواجه می‌شویم؛ زیرا اکثر سایت‌های داخلی مقصدهای اروپا، آمریکا و چین را ساپورت نمی‌کند و اینجاست که باید از روش‌های آنلاین کمک بگیرید.

خرید بلیط هواپیما از سایت‌های خارجی نه تنها به صرفه‌تر است، بلکه می‌تواند به مقدار قابل قبولی در زمان شما صرفه جویی کند؛ ضمن اینکه تنوع سایت‌های خارجی تنوع بالاتری در ارائه ایرلاین‌های مختلف دارد.

برای خرید بلیط هواپیما از سایت‌های خارجی تنها کافی است اطلاعات اولیه خود به همراه مبدا و مقصد خود را وارد کنید و هزینه لازم را از طریق مستر کارت مجازی و یا حساب پی پال خود پرداخت کنید و اگر به این موارد دسترسی ندارید ادامه مقاله را مطالعه کنید.

تصویر خرید بلیط هواپیما از سایت خارجی
تصویر خرید بلیط از سایت های خارجی

خرید بلیط هواپیما از سایت‌های خارجی توسط دایاچنج

دایاچنج یکی از مجموعه‌های معتبری است که سال‌ها در حوزه نقد کردن درآمد ارزی و خدمات فریلنسری فعالیت می‌کند. ارائه خدمات متنوع توسط تیم حرفه‌ای و به صورت کاملا مطمئن مهم‌ترین رسالت دایاچنج است که موجب جلب رضایت و اعتماد مشتریان شده است.  همانطور که می‌دانید استفاده از خدمات سایت‌های خارجی در ایران با محدودیت‌هایی روبرو است و شما برای خرید از سایت‌های خارجی نمی‌توانید از کارت‌های شتاب استفاده کنید؛ در نتیجه برای خرید بلیط از سایت‌های خارجی به حساب‌های بین المللی همچون پی پال و کیف پول‌های دیجیتال همچون وب مانی و پرفکت مانی نیاز دارید که دایاچنج صفر تا صد آن را در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین کارمزد انجام خواهد داد.

برای اطلاع از جزئیات بیشتر و آشنایی با روند کار می‌توانید با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

آشنایی با روند خرید بلیط هواپیما از سایت‌های خارجی

اگر سفر خارجی در پیش دارید و بلیط مورد نظر شما را هیچ کدام از آژانس‌های داخلی موجود ندارد با چند کلیک ساده آن را از سایت‌های خارجی تهیه کنید.  اگر با روند کار آشنایی ندارید در ادامه به صورت مفصل توضیح داده شده است.

اولین گام برای استفاده از خدمات متنوع دایاچج ثبت نام در سایت است. اگر از قبل در سایت ثبت نام کردید تنها کافی است به پنل کاربری خود وارد شوید و سایر مراحل را پشت سر بگذارید.

در این مرحله باید آنچه در نظر دارید را با جزئیات کامل وارد کنید و یا در اختیار تیم پشتیبانی قرار دهید، حتی می‌توانید لینک سایت مورد نظر را در اختیار دایاچنج قرار دهید تا از بروز هرگونه مغایرت جلوگیری شود.

این مرحله به دقت بالایی نیاز دارد؛ زیرا در صورت بروز هرگونه مغایرت سفارش شما با موفقیت انجام نخواهد شد. برای خرید بلیط هواپیما از سایت‌های خارجی لازم است اطلاعاتی که در ادامه نامبرده می‌شود را به دقت وارد کنید.

  • تعداد افراد
  • نام و نام خانوادگی مطابق با پاسپورت 
  • شماره پاسپورت
  • تاریخ تولد 
  • تاریخ رفت و برگشت 
  • انتخاب فرودگاه مبدا و مقصد

در این بخش نیاز است که هزینه تعیین شده را پرداخت کنید تا دایاچنج پس از کسر کارمزد خدمات مورد نظر شما را انجام دهد.

پس از پرداخت وجه سفارش شما به بهترین نحو، در کوتاه‌ترین زمان و با کم‌ترین کارمزد انجام خواهد شد.

تصویر خرید بلیط هواپیما

مزایای خرید بلیط هواپیما از سایت‌های خارجی

خرید بلیط هواپیما از سایت‌های خارجی توسط دایاچنج مزایای بسیاری دارد که در ادامه تنها به چند مورد از مهم‌ترین آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

علاوه بر موارد فوق قطعا مزایای دیگری نیز وجود دارد که پس از استفاده از خدمات دایاچنج و روبرو شدن با میزان حرفه‌ای بودن آن‌ها با سایر مزایا نیز آشنا می‌شوید.

تصویر خرید بلیط هواپیما

معرفی سایت‌های خارجی خرید بلیط هواپیما

در ادامه به معرفی برخی سایت‌های معتبر که می‌توانید از طریق آن‌ها بلیط مورد نظر خود را تهیه کنید پرداختیم. پس از انتخاب ایرلاین و سایر ویژگی‌های مدنظر آنچه را که انتخاب کردید برای دایاچنج ارسال کنید تا عینا خریداری شود.

AirAsia:

دارای خطوط هوایی به جنوب شرقی آسیا همچون مالزی و تایلند

Pegasus:

دارای خطوط هوایی معتبر و به صرفه به اروپا

Norwegian و easyJet

دارای پروازهای مقرون به صرفه به اروپا

Buta Airways:

دارای خطوط هوایی به به آذربایجان و کشورهای اروپایی

Air Arabia و flydubai:

خطوط هوایی به امارات، آفریقا و سایر کشورهای خاورمیانه

تمام موارد فوق به غیر از گزینه 5 پرواز به ایران نیز دارند و شما می‌توانید به راحتی از ایران به هر مقصدی که در نظر دارید، سفر کنید.

فرم درخواست مشاوره

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تصویر موارد استفاده اکانت تریدینگ ویو
سوالی ندارید؟