دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خرید هاست از سایت‌های خارجی

هاست یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در وب سایت‌ها است که عملکرد مهمی مانند میزبانی وب را  دارد. خرید هاست از سایت‌های خارجی از مهم‌ترین مراحلی است که افراد برای راه‌اندازی سایت انجام می‌دهند. با وجود اینکه هاست‌های ایرانی زیادی نیز وجود دارد، افراد زیادی هستند که از سایت‌های خارجی خرید هاست وب سایت‌های خود را انجام می‌دهند؛ اما به دلیل تحریم‌هایی که وجود دارد افراد داخل ایران نمی‌توانند هزینه‌های خرید از وب سایت‌های خارجی مانند خرید از آمازون امارات و… را پرداخت کنند و برای پرداخت این هزینه‌ها نیاز به حساب پی پال دارند. ما متقاضیانی که قصد خرید هاست از سایت‌های خارجی دارند یا قصد خرید اکانت اسپاتیفای و غیره را دارند همراهی می‌کنیم تا بتوانند پرداخت‌های ارزی خود را به راحتی انجام دهند.

تصویر مدیریت هاست

معرفی سایت خارجی برای خرید هاست

برای اینکه بتوانید بهترین هاست‌های خارجی را برای وب سایت خود داشته باشید نیاز است در ابتدا چندین سایت خارجی را بشناسید و در مورد آن‌ها آگاهی داشته باشید. با دایاچنج همراه باشید تا چند سایت خرید هاست خارجی را برای به شما معرفی کنیم.

خرید هاست از سایت Godaddy

یکی از بهترین سایت‌های خارجی برای خرید هاست و دامنه  سایت گوددی است. این سایت یکی از بزرگ‌ترین سرویس‌های فعال و ارائه بهترین هاستینگ‌ شناخته شده است. خرید از سایت godaddy نیازمند پرداخت‌های ارزی است که به علت تحریم‌های ایران امکان انجام این عمل نیست که ما این پرداخت‌ها را برای متقاضیان با نام و اطلاعات شخصی خودشان خریداری می‌کنیم.

خرید هاست از سایت بلو هاست (bluehost)

این سایت امکانات ویژه‌ای دارد و علاوه بر این امکانات قیمت مقرون به صرفه‌ای  دارد. انجام امور خدمات خرید هاست از این سایت ساده است و هر شخصی قادر به انجام آن است؛ اما این روند تا قبل از زمان پرداخت‌ هزینه هاست است و بعد از آن در مرحله پرداخت هزینه، افراد داخل ایران به مشکل می‌خوند؛ به همین منظور دایاچنج شما را در پرداخت‌های ارزی همراهی می‌کند.

خرید هاست از سایت فت کو (fat cow)

 یکی از قدیمی‌ترین کمپانی‌های خرید هاست و دامنه کمپانی  fat cow است که یکی از بهترین کمپانی‌هایی برای خرید هاست محسوب می‌شود. یکی از مزیت‌های این کمپانی پشتیبانی کامل و دامین رایگان است. 

مزیت‌های خرید هاست از سایت‌های خارجی

به طور کلی خرید هاست از سایت‌های خارجی برای کاربرانی که قصد راه‌اندازی وب سایت دارند بهترین گزینه بوده است؛ به این دلیل که مزیت‌های زیادی برای کاربران دارد.

تصویر هاست خارجی
تصویر هاست

موارد مهم در خرید هاست از سایت‌های خارجی

هنگام خرید هاست از سایت‌های خارجی باید به نکاتی توجه کنید تا خرید مطمئنی را داشته باشید که ما این نکات را به شما یادآوری می‌کنیم تا از خرید خود راضی  باشید.

نحوه خرید هاست از سایت‌های خارجی

برای اینکه از داخل ایران بتوانید برای وب سایت‌های خود هاست خریداری کنید ما دو روش را به شما پیشنهاد می‌دهیم که ما شما را در هر دو روش همراهی می‌کنیم. یکی از روش‌های خرید این است که شما مستر کارت‌های مجازی تهیه کنید و توسط آن پرداخت‌های ارزی را انجام دهید. یکی دیگر از روش‌های خرید این است که شما مبلغ هاست را همراه با کارمزد دایاچنج پرداخت می‌کنید و ما برای شما با اطلاعات شخصی شما برای خودتان هاست مورد نظرتان را خریداری می‌کنیم. در نظر داشته باشید که تمامی اطلاعات شما به صورت محرمانه باقی می‌ماند.

قیمت خرید هاست از سایت خارجی

قیمت هاست‌ها در سایت‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است و هر سایتی قیمت مختلفی را همراه با امکانات متفاوت ارائه می‌دهد. برای خرید بهترین هاست‌های خارجی نیاز است بتوانید پرداخت‌های ارزی انجام دهید که ما با کمترین کارمزد این پرداخت‌ها را برای شما انجام می‌دهیم.

فرم درخواست مشاوره

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تصویر موارد استفاده اکانت تریدینگ ویو
سوالی ندارید؟