دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خرید هاست و دامنه از گوددی (godaddy)

یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین شرکت‌های ارائه دهنده هاستینگ، سرور و دامنه گوددی (godaddy) است و بزگ‌ترین شرکت‌های ثبت دامین محسوب می‌شود. این کمپانی می‌تواند تمام فعالیت‌های سرور و تمدید دامنه‌ی شما را انجام دهد. از آنجایی که کشور ایران تحریم است و نمی‌تواند این خدمات را از کمپانی گوددی دریافت کند و پرداخت‌ هزینه‌ها را برای خرید از این سایت انجام دهد، دایا چنج مخاطبین خود را در این مسیر همراهی می‌کند؛ به این صورت که ما پرداخت‌ هزینه‌های خرید از وب سایت خارجی را با مشخصات شما انجام می‌دهیم؛ به طور مثال دایاچنج شما را در خرید اکانت کانوا (canva pro) همراهی می‌کند.

تصویر لوگو godaddy

خرید از سایت گوددی (godaddy)

شرکت گوددی توسط باب پارسونز 20 سال است که فعالیت خود را در این زمینه شروع کرده است و در طول این 20 سال پیشرفت و موفقیت بسیاری داشته است و توانسته به درآمد میلیاردی برسد. کمپانی گوددی ارائه دهنده خدمات هاست و دامنه است و هاست و دامنه معتبری را می‌توانید از سایت خریداری کنید. خرید از سایت گوددی مزیت‌های زیادی را برای افراد دارد که یکی از مهم‌ترین مزیت‌های خرید از سایت گوددی (godaddy) اعتبار هاست و دامنه است. شما برای اینکه خرید هاست و دامنه را از سایت گوددی انجام دهید باید بتوانید هزینه‌های آن را پرداخت کنید و برای پرداخت این هزینه به شرکت معتبری نیاز دارید که بتواند این پرداخت‌های ارزی را انجام دهد. دایا چنج در این میان شما را همراهی می‌کند تا بتوانید خریدهای خود را به راحتی انجام دهید؛ مانند کسانی که قصد خرید اکانت ماز را دارند برای پرداخت هزینه اکانتت باید پرداخت ارزی انجام دهند و ایران به دلیل تحریمات نمی‌تواند این پرداخت‌ها را انجام دهد واین پرداخت‌های ارزی، از خدمات دایا چنج است.

مزایا خرید هاست و دامنه از Godaddy چیست؟

همیشه خرید از یک شرکت معتبر مزایای را به همراه دارد که در ادامه به این مزایا اشاره می‌کنیم.

آپ بودن سرور

یکی از مزیت‌های مهم خرید هاست و دامنه از سایت گوددی آپ بودن سرورهای آن است که در تمامی ماه‌های سال بالا بوده است. این مزیت برای مشاغل و سایت‌ها بسیار ارزشمند و مهم بوده است و این موضوع را برای بهینه و سئو کردن سایت‌ها با ارزش و مهم می‌دانند. در این موقعیت اگر کسب و کارهایی با هم رقابت داشته باشند وجود این مزیت در سئو کردن سایت و پیروزی در این رقابت بسیار تاثیر گذار است. 

سرعت هاستینگ

یکی دیگر از مزیت‌های خرید از سایت گوددی سرعت بالا در هاست و سرورهای آن است و اگر بخواهیم عملکرد آن را با رقبا بررسی کنید متوجه می‌شوید که این سایت عملکرد فوق‌العاده بالایی دارد. آمارهایی که از این سایت ثبت شده است بسیار رضایت بخش بوده است و سرعت سرورها را تا 584 میلی ثانیه ثبت شده است.

امنیت

یکی ازمزیت‌های ارزشمند این سایت بالا بودن امنیت هاست و سرورهای آن است که این موضوع برای سایت‌های فروشگاهی بسیار مهم و با ارزش است.

معایب خرید دامنه و هاست از گوددی

همانطور که می‌دانید خرید از سایت گوددی مزایای زیادی را به همراه دارد؛ اما در کنار این مزایا خرید هاست از گوددی یا خرید دامنه از گوددی معایبی را نیز دارد. یکی از معایبی که می‌توان به آن اشاره کرد بالا بودن هزینه‌های سرور و از طرف دیگر محدود بودن سرورهایی که قیمت پایین‌تری دارد است. همچنین محدودیت‌هایی را در پاسخگویی و پشتیبانی نیز دارد. 

تصویر خرید هاست و دامنه از گوددی
نصویر لوگو گوددی

ارائه خدمات هاست و دامنه گوددی

سایت گوددی (godaddy) بخاطر اعتباری که توانسته است در سطح جهانی کسب کند خدماتی را در این راستا ارائه می‌دهد. یکی از خدمات سایت گوددی طراحی سایت با قیمت‌های مناسب و مدیریت‌های کاربردی است که باعث شده است مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب کند. یکی دیگر از خدمات این سایت خرید ثبت دامنه و تمدید دامنه است، همچنین خرید سرورهای اختصاصی، سرورهای ابری و اپ‌های ابری به همراه میزبانی دامنه از خدمات دیگر سایت گوددی است. سایت گوددی خدمات دیگری را مانند امکان خرید هاست برای میزبانی وردپرس و ارائه مشاور و خدمات درمورد امنیت شبکه را ارائه می‌دهد. در ادامه این خدمات می‌توان به بازاریابی آنلاین اشاره کرد و اگر برای خدمات اینترنتی خود نیاز به مشاوره برای سئو کردن سایت و ایمیل مارکتینگ و مدیریت شبکه‌های اجتماعی دارید می‌توانید از خدمات سایت گوددی استفاده کنید.

نحوه استفاده از خدمات گوددی

برای اینکه بتوانید از خدمات گوددی استفاده کنید ابتدا باید وارد سایت گوددی شوید و در آن ثبت نام کنید و اکانتی را برای خود فعال کنید. توجه داشته باشید که برای ثبت نام باید آدرس خارج از ایران را وارد کنید تا هنگام پرداخت‌ها به مشکل نخورید. ما تمامی این مراحل را برای شما انجام می‌دهیم. کافی است مقدار پرداخت مورد نظر را که برای خرید اکانت‌ها، سایت‌ها مانند خرید اکانت اسپاتیفای و همراه با کارمزد دایا چنج را پرداخت کنید. یکی از روش‌هایی دیگری که شما می‌توانید از خدمات گوددی استفاده کنید خرید مستر کارت مجازی است که از این طریق می‌توانید شخصا به طور مستقیم پرداخت‌های سایت گوددی را انجام دهید.

فرم درخواست مشاوره

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تصویر موارد استفاده اکانت تریدینگ ویو
سوالی ندارید؟