دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خرید اکانت (پریمیوم) گرامرلی

اکانت گرامرلی یک پلتفرم انگلیسی است که افراد زیادی برای تصحیح متون انگلیسی که نوشته‌اند به آن نیاز پیدا می‌کنند؛ اما به دلیل تحریم‌هایی که وجود دارد افراد از داخل ایران نمی‌توانند هزینه‌های اکانت گرامرلی را پرداخت کنند. در این موقعیت برای اینکه بتوانید هزینه‌های این اکانت را پرداخت کنید می‌توانید از ما کمک بگیرید. دایا چنج به طور کلی مخاطبین خود را برای خرید از سایت‌های خارجی همراهی می‌کند. ما علاوه بر این‌ها مخاطبین خود را در مسیر خرید اکانت‌ها مانند خرید اکانت ماز، خرید اکانت اسپاتیفای و غیره همراهی می‌کنند.

تصویر لوگو گرامرلی

اکانت پریمیوم گرامرلی چیست؟

اکانت پریمیوم گرامرلی یک پلتفرم برای زبان انگلیسی است که افراد توسط این پلتفرم مجموعه‌ای از محصولات کاربردی زبان انگلیسی را دریافت می‌کنند. افراد از طریق اکانت پرمیوم گرامرلی اشتباهات گرامری و نگارشی متون انگلیسی را تشخیص می‌دهند و علاوه بر این برای اصلاح آن گزینه‌های مناسبی را پیشنهاد می‌دهد. یکی از مهم‌ترین خدماتی که اکانت گرامرلی در اختیار کاربران خود قرار داده است بررسی متون انگلیسی بر اساس قانون 250 قواعد دستوری زبان انگلیسی و اصلاحات مورد نیاز است. علاوه بر این ما شما را در خرید اشتراک freepik همراهی می‌کنیم.

قابلیت‌های اکانت پریمیوم گرامرلی (grammarly)

 اکانت پریمیوم گرامرلی این قابلیت را دارد که به شما کمک کند تا تمامی پیام‌ها اسناد و متن‌هایی که می‌خواهید در شبکه اجتماعی مانند ( twitter ،tumblr linkedin ،gmail ،facebook) بدون هیچ غلط و اشتباهی باشد. شما با فعال سازی این اکانت می‌توانید به 250 قاعده انگلیسی دسترسی داشته باشید و بر اساس آن 250 قواعد متون شما بررسی شود. به طور کلی اکانت پریمیوم گرامرلی قالبیت‌هایی را نیز دارد که یکی از این قابلیت‌ها رفع اشکالات  گرامری و تلفظی است، همچنین غلط‌های املایی را اصلاح می‌کند و به این ترتیب قلم و نوشتن شما را بهبود می‌بخشد. همین قابلیت به مخاطب کمک می‌کند تا در یادگیری زبان انگلیسی پیشرفت کند. 

نصویر اکانت پرمیوم گرامرلی

امکانات اکانت پریمیوم گرامرلی

برخی از امکانات این اکانت به این صورت است که در نسخه رایگان آن غیر فعال هستند و فقط در اکانت پریمیوم گرامرلی فعال هستند. یکی از امکانات این اکانت بررسی صحیح بودن دستورها است، همچنین در اکانت پریمیوم گرامرلی غلط صحیح به شما پیشنهاد می‌شود. اکانت پریمیوم گرامرلی غلط گیر حرفه‌ای دارد و علاوه بر این بررسی می‌کند که متن نوشته شده کپی یا سرقت ادبی نباشد.

ویژگی‌های اکانت پریمیوم گرامرلی

اکانت پریمیوم گرامرلی علاوه بر امکاناتی که در اختیار کاربران قرار می‌دهد ویژگی‌هایی را نیز دارد. یکی از ویژگی‌های این اکانت دسترسی شما به ویرایشگر شخصی خودتان است. از دیگر ویژگی‌های این اکانت این است که شما می‌تواند با دوبار کلیک کردن بر روی کلمه معنی و مترادف آن را مشاهده کنید. یکی دیگر از ویژگی‌های دیگر این اکانت این است که شما می‌توانید به دیکشنری خود واژه‌های جدید اضافه کنید. شما می‌توانید گزارش کارکرد خود را از این اکانت از طریق ایمیل دریافت کنید. نوشته شما را در سراسر وب بررسی می‌کند.

تصویر اکانت گرامرلی

انواع اکانت پریمیوم گرامرلی (grammarly)

خرید اکانت گرامرلی بسته به نیاز افراد متفاوت است و متقاضی باید بررسی کند تا متوجه شود که به کدام نوع از اکانت نیاز دارد و متناسب با نیازش اکانت پریمیوم گرامرلی را خریداری کند.   

اکانت پریمیوم گرامرلی ماهانه

اکانت پریمیوم گرامرلی ماهانه 30 روزه است و باید هر 30 روز مجدد آن را تمدید کنید تا بتوانید از ویژگی‌ها و امکانات آن استفاده کنید و همه مراحل پرداخت هزینه را هر 30 روز انجام دهید.

اکانت پریمیوم گرامرلی فصلی

مدت زمان اکانت فصلی گرامرلی فصلی 90 روزه است و شما باید هر 90 روز برای استفاده از امکانات آن را تمدید کنید و هزینه این نوع اکانت با هزینه اکانت 30 روز متفاوت است.

اکانت پریمیوم گرامرلی سالانه

همانطور که از اسم این اکانت پیدا است، اکانت گرامرلی 1 سال برای شما فعال است و می‌توانید در تمام یک سال از خدمات و امکانات این اکانت استفاده کنید. اگر جز آن دسته از افراد هستید که بسیار با متون انگلیسی سروکار دارید خرید این اکانت برای شما مناسب‌تر است.

همین الان میتونی اکانت پریمیوم گرامرلی مورد نظرت رو به دایا چنج سفارش بدی

اکانت پریمیوم گرامرلی مناسب چه افرادی است؟

کاربرد اکانت پریمیوم گرامرلی برای افرادی که می‌خواهند خود را برای آزمون‌های تافل، آیلتس و... آماده کنند بسیار پرکاربرد است؛ به این منظور که در آزمون آیلتس بخش رایتینگ از شما می‌خواهند که متن مد نظر را انگلیسی‌ بنویسید. پس شما از این طریق می‌توانید از قبل با این اکانت اشتباهات خود را متوجه شوید وآن‌ها را رفع کنید.

کاربرد این اکانت برای نوشتن رزومه برای اشخاصی که می‌خواهند اپلای دانشگاه یا اقامت کشورهای دیگری را بگیرند بسیار مناسب است تا متن رزومه‌ای که ارسال می‌کنند بدون اشتباه باشد.

کاربرد اکانت پرمیوم گرامرلی برای افرادی که در روزمره یا شغلشان دائما و به صورت مستمر با زبان انگلیسی در ارتباط هستند بسیار مناسب است.

تصویر خرید اکانت گرامولی

دایاچنج، معتبرترین شرکت خرید اکانت پریمیوم گرامرلی

از آنجایی که کشور ایران تحریم است افراد از داخل ایران نمی‌توانند خریدهای خود را از سایت‌های خارجی انجام دهند، به این منظور ما برای شما خدماتی از قبیل خرید اکانت‌های خارجی مانند خرید اکانت اسپاتیفای، خرید اکانت freepik، خرید اکانت canva و… یا پرداخت‌های ارزی را ارائه می‌دهیم. شما برای خرید اکانت پریمیوم گرامرلی مبلغ مورد نیاز این اکانت را همراه با کارمزد دایاچنج پرداخت کنید تا ما با اطلاعات شخصی خودتان برای شما اکانت خریداری کنیم.

فرم درخواست مشاوره

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تصویر موارد استفاده اکانت تریدینگ ویو
سوالی ندارید؟