دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خرید اکانت گوگل پلی (google play)

امروزه افراد زیادی در زمان استفاده از گوشی‌های اندروید و همچنین ویندوزهای مختلف از نرم‌افزار کاربردی گوگل پلی بهره می‌برند. عموما با استفاده از این برنامه، می‌توان انواع اپلیکیشن، محتوای دیجیتال (فیلم، موسیقی و کتاب دیجیتال) و… را به راحتی دریافت کرد. به همین دلیل افراد بسیاری تمایل دارند تا برای خرید اکانت گوگل پلی اقدام کنند؛ چرا که اغلب محتواها و محصولات موجود در این پلتفرم محبوب، به صورت رایگان در دسترس مخاطب قرار می‌گیرد.

علاوه بر این موارد از طریق این نرم‌افزار، قادر خواهید بود تا نرم‌افزارهای خود را برای دانلود سایر افراد به اشتراک بگذارید. در نظر داشته باشید که در صورت تمایل نیز می‌توانید برای فروش اکانت گوگل پلی خود اقدام کنید.

تصویر لوگو گوگل پلی
تصویر لوگو گوگل پلی

قوانین خرید اکانت گوگل پلی

سرویس گوگل پلی نیز قوانین مخصوص به خود را دارد؛ به بیان بهتر شما می‌توانید در این پلتفرم به خرید یا فروش اکانت خود بپردازید اما این موارد همه تحت شرایط و ضوابط خاصی پیش می‌روند و لازمه ورود به این پلتفرم، پیروی از این شرایط است. مشخصا خرید اکانت سایت‌های خارجی چه خرید اکانت گوگل پلی، چه خرید اکانت ماز یا حتی اپل و… همواره دارای شرایط مخصوصی است و این پلتفرم نیز از این قاعده مستثنی نیست.

برای خرید اکانت google play باید با در نظر گرفتن قوانین دولوپر گوگل پیش بروید. به عبارتی اگر رفتار و اعمال شما مطابق با این قوانین نباشد گوگل شما را به عنوان فرد خاطی از قوانین می‌‍شناسد و تمامی اکانت‌های مربوط به شما را حذف می‌کند.

در نظر داشته باشید که اگر حساب شما در گوگل پلی حذف شود، به دنبال آن تمامی برنامه‌هایی که در این پلتفرم توسط شما منتشر شده باشد نیز حذف خواهند شد.

تفاوتی ندارد که این برنامه‌ها بدون نقص باشند و یا دارای ایراد، همین مسئله که مرتبط با شما باشند برای حذف آن‌ها کافی است.

خرید اکانت گوگل پلی چه کاربردهایی دارد؟

خرید حساب گوگل پلی کاربردهای زیادی به همراه دارد که به موجب آن‌ها می‌توانید در حوزه فضای اینترنتی تحولی بزرگ رقم بزنید.

به عبارتی با بهره بردن از این اکانت شما می‌توانید برنامه‌های خود را منتشر کرده و از این طریق کسب درآمد کنید.

البته برای رسیدن به این هدف باید به اندازه کافی قابل قبول باشید و نرم‌افزارهای کاربردی در این پلتفرم به انتشار برسانید.

تصویر همفکری یک تیم

مزایای خرید اکانت گوگل پلی

در ادامه به مزایای خرید اکانت گوگلی پلی می‌پردازیم.

افزایش درآمد از طریق گوگل پلی

اگر به دنبال افزایش درآمد از طریق خرید اکانت گوگل پلی هستید می‌توانید از ابزارهای مفیدی که این پلتفرم در اختیار مخاطبین خود قرار داده استفاده کنید و علاوه بر رشد مخاطب، به افزایش درآمد خود کمک برسانید.

این ابزارها به شما کمک می‌کنند تا صفحه اپلیکیشن خود را مورد آزمایش قرار دهید. همچنین این امکان را خواهید داشت که عملکرد اپ خود را در مقایسه با سایر اپ‌ها بررسی کرده و سطح آن را ارتقا ببخشید.

از طرفی با راه‌اندازی کمپین تبلیغاتی می‌توانید تعداد نصب اپلیکیشن را بالا بردن و بازدید آن را افزایش دهید.

ارائه محتوای باکیفیت

اگرچه خرید اکانت گوگل پلی در هر حال برای شما سودآور است اما برای محبوبیت نرم‌افزار باید کیفیت برنامه را ارتقا دهید تا مخاطب از آن لذت ببرد. در این صورت تقاضای نصب برنامه بالا می‌رود.

اغلب اوقات برنامه و بازی‌های باکیفیت رتبه بالاتری در گوگل پلی دریافت می‌کنند.

انتشار نرم افزار در گوگل پلی

یکی از بارزترین ویژگی‌های کاربردی پلتفرم گوگل پلی، امکان انتشار نرم‌افزارهای ساخته شده توسط مخاطب است؛ به عنوان مثال یک فرد نرم‌افزار مخصوصی تولید کرده و راه مناسبی برای انتشار آن به دست نیاورده است. این فرد با خرید اکانت google play می‌تواند اپلیکیشن خود را منتشر کند و از این طریق سرمایه‌ای برای خود کسب کند. البته پلتفرم های دیگری نیز برای ارتقای کسب و کارها وجود دارد؛ مانند لینکدین که دایاچنچ امکان خرید اکانت لینکدین را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده است. البته باید هر چند مدت یک‌بار برای خرید شارژ اکانت گوگل پلی نیز اقدام کنید.

امکانات دیگری پس از انتشار اپلیکیشن در اختیار شما قرار می‌گیرد. به بیان بهتر پس از بارگذاری اپ خود می‌توانید نسخه به روز آن را در اختیار مخاطب قرار دهید و یا با ایجاد یک کمپین به نام Pre-rigistration، اپ را در ابتدا برای جامعه هدف مورد نظر خود به اشتراک بگذارید تا از بازخورد آن اطمینان حاصل کنید. در صورتی که از انتشار اپ اختصاصی خود واهمه دارید می‌توانید با استفاده از خدمات Pre-launch گزارش‌های مرتبط با تست اپ بر روی دستگاه‌های مختلف را بررسی کنید تا نگرانی شما برطرف شود.

همچنین از سری مزایای دیگر خرید حساب گوگل پلی از دایاچنچ عبارت‌اند از:

نکات مهم هنگام خرید اکانت گوگل پلی

برای خرید یا فروش اکانت گوگل پلی باید در ابتدا، یک مستر کارت اعتباری فیزیکی که به منظور تراکنش‌های مالی بین‌المللی است را به نام شخص خریدار، تهیه کنید.

این کارت‌ها به حساب بانکی شما متصل می‌شوند و این امکان را به شما می‌دهند تا تراکنش‌های بین‌المللی خود را به راحتی انجام دهید. همچنین برای خرید شارژ اکانت گوگل پلی نیز می‌توانید از آن استفاده کنید.

در نظر داشته باشید که کارت‌های فیزیکی کارایی بیشتری نسبت به نوع مجازی و گیفت‌ها دارد؛ چراکه با استفاده از آن می‌توان از سایت‌های متنوع خارجی نیز خرید داشت. در نهایت با داشتن این کارت می‌توانید به سادگی برای خرید اکانت google play اقدام کنید.

نکته قابل توجه دیگر این است که برخی از سودجویان ممکن است که نسخه‌ای تقلبی از این اکانت را به شما ارائه کنند. از این جهت ضرورت دارد که با دقت بیشتری برای خرید قدم بردارید.

تصویر خرید اکانت گوگل بلی

چگونگی خرید حساب گوگل پلی از دایاچنچ

خرید حساب گوگل پلی به شما این امکان را می‌دهد تا از این پلتفرم به سود خود استفاده کنید. به بیان بهتر شما با خرید اکانت گوگل پلی علاوه بر اینکه اپلیکیشن ساخته دست خود را منتشر می‌کنید می‌توانید به سود سرشاری نیز برسید. البته باید در نظر داشت که خرید اکانت به معنای پایان کار نیست بلکه این پلتفرم دارای قوانین خاصی است که در صورت نقض این قوانین، تمامی برنامه‌ها و حساب‌های موجود شما در این پلتفرم به شکل کامل حذف خواهند شد.

برای دریافت بازخورد بیشتر از این پلتفرم باید برنامه‌هایی که تولید می‌کنید کیفیت بالایی داشته باشند.

فرم درخواست مشاوره

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تصویر موارد استفاده اکانت تریدینگ ویو
سوالی ندارید؟