دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خرید اکانت مایکروسافت تیمز (microsoft teams)

اخیرا با شیوع کرونا اکثر جلسات کاری یا مدارس غیر حضوری و یا دور کار شدند که در این موقعیت نیاز به پلتفرم‌هایی که برقراری این ارتباط را آسان کند و افراد بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند افزایش پیدا کرد. مایکروسافت تیمز از سال 2017 فعالیت خود را شروع کرده است و در این طی سال‌های شیوع این بیماری استفاده از این اکانت بیشتر شده است. اگر قصد خرید اکانت مایکروسافت تیمز را دارید و یا به طور کلی قصد  خرید اکانت از سایت خارجی را دارید دایاچنج کمک می‌کند بتوانید به صورت قانونی خریدهای خود را با کمترین کارمزد انجام دهید. در ایران برای خرید از سایت‌های خارجی یا خرید هر اشتراکی  از خارج نیاز به پرداخت‌های ارزی است که دایاچنج افراد داخل ایران را در این مسیر همراهی می‌کنند.

تصویر نما داخلی از اکانت مایکرو سافت تیمز

اکانت مایکروسافت تیمز چیست؟

اکانت مایکروسافت تیمز (microsoft teams) یک پلتفرم ارتباطات بین اعضایی که در یک کسب و کار هستند است و افراد می‌توانند از طریق  این پلتفرم با یکدیگر ارتباط بگیرند، همچنین می‌توانند چندین گروه را با افراد مختلف در این پلتفرم اجرا کنند. این اکانت قابلیت‌های زیادی  دارد که با ساخت اکانت مایکروسافت در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. در کنار اکانت مایکروسافت خرید اکانت آفیس 365 برای برخی از کاربرانی که این اکانت را تهیه می‌کنند ضروری است. لازم به ذکر است که دایا چنج در کوتاه‌ترین زمان وبا کمترین کارمزد این اکانت‌ها را خریداری می‌کند.

ویژگی‌های اکانت مایکروسافت تیمز (microsoft teams)

خرید اکانت مایکروسافت تیمز برای کاربران ویژگی‌هایی را به همراه دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

تصویر کار تیمی

نحوه خرید اکانت مایکروسافت تیمز

برای  خرید اکانت مایکروسافت تیمز ابتدا باید وارد وب سایت دایاچنج شوید و اطلاعات خود را به طور دقیق در وب سایت وارد نمایید. بعد از آن درخواست خود را جهت ثبت نام در اکانت مایکروسافت تیمز وارد نمایید؛ سپس بعد از آن مبلغ این اکانت را به همراه کارمزد دایاچنج واریز نمایید تا اکانت در اختیار شما قرار گیرد.

خرید اکانت مایکروسافت تیمز برای چه کسانی مناسب است؟

 خرید اکانت مایکروسافت تیمز برای کسب و کارهای گروهی که قرار است جلساتی را به صورت آنلاین برگزار کنند تا در صورت نبودن یک کارمند جلسه مهم کاری کنسل نشود مناسب است. همچنین معلمان و دانش آموزانی که اخیرا به علت شیوع ویروس کرونا به صورت غیر حضوری کلاس‌های درس  را برگزار می‌کنند. وجو این اکانت در سازمان‌های بزرگ و حرفه‌ای بسیار مهم و کاربردی است.

تصویر لوگو اکانت مایکروسافت

مراحل خرید اکانت مایکروسافت تیمز از دایا چنج

دایاچنج با چندین سال تجربه در زمینه پرداخت‌های بین المللی شرایطی را برای افراد داخل ایران که نمی‌توانند پرداخت‌های دلاری انجام دهند فراهم کرده است تا بتوانند مبلغ خریدهای خود را به سایت‌های خارجی پرداخت کنند. مدیران یا معلمانی که به این پلتفرم احتیاج دارند نیاز دارند که به صورت ارز مبلغ این اکانت را پرداخت کنند؛ به همین منظور دایاچنج می‌تواند به این افراد کمک شایانی کند.  

نحوه ساخت اکانت مایکروسافت تیمز

خوشبختانه این اکانت بر روی سیستم عامل‌های اندروید و IOS و ویندوز قابل اجرا است. در ابتدا باید این نرم افزار را بر روی سیستمی که می‌خواهید از آن استفاده کنید اجرا کنید. سپس بعد از اینکه دایاچنج اکانت مایکروسافت تیمز را برای شما خریداری کرد وارد اکانت می‌شوید و برای خود یک حساب کاربری باز می‌کنید. بعد از اینکه اکانت شما با اطلاعات خود راه‌اندازی شد می‌توانید افرادی که می‌خواهید را عضو گروه‌هایی که انتخاب کردید، کنید و آن‌ها را دسته بندی کنید.

فرم درخواست مشاوره

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تصویر موارد استفاده اکانت تریدینگ ویو
سوالی ندارید؟