دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خرید شماره مجازی آمریکا

اگر قصد خرید شماره مجازی امریکا را دارید باید گزینه‌ای را انتخاب کنید که مطمئن و در دسترس و کم هزینه باشد. پیشنهاد ما به شما استفاده از گوگل ویس است. شما می‌توانید برای خرید از وب سایت‌های خارجی مانند خرید از علی بابا، خرید از آمازون امارات و… از طریق سایت دایا‌چنج اقدام کنید.

تصویر استقاده از شماره مجازی آمریکا

مزایای خرید شماره مجازی آمریکا از طریق گوگل ویس

تصویر خرید شماره مجازی از امریکا
تصویر خرید شماره مجازی

خرید شماره مجازی آمریکا از طریق گوگل ویس

گوگل ویس Google Voice یکی از خدماتی است که گوگل ارائه کرده است. گوگل با سرویس گوگل ویس به کاربران یک شماره آمریکایی اختصاص می‌دهد که کاربران با آن می‌توانند به صورت نامحدود با یکدیگر تماس و پیامک آنلاین داشته باشند. این سرویس برای کاربرانی که در کشور آمریکا یا کانادا اقامت دارند به طور رایگان ارائه شده است. 

خرید شماره مجازی آمریکا برای ایرانیان

معمولا برای افرادی که در ایران سکونت دارند، ساخت حساب کاربری در سایت‌های خارجی امکان‌پذیر نیست؛ چرا که اکثر سایت‌های خارجی از شماره‌های ایرانی پشتیبانی نمی‌کند؛ از این رو اگر نیاز به ساخت اکانت در هر یک از سایت‌های خارجی را دارید می‌توانید با خرید شماره مجازی آمریکا یک شماره با کد آمریکا داشته باشید. زمانی که خط مختص به خود را تهیه کردید می‌توانید به آسانی در سایت‌ها و اپ‌های گوناگون ثبت نام کرده و اکانت بسازید؛ همچنین با این شماره‌ها می‌توانید اپل آیدی، حساب پی پال و… بسازید. 

در حقیقت خرید شماره مجازی آمریکا دائمی از سرویس گوگل ویس Google Voice این امکان را در اختیار کاربران قرار داده است که به راحتی بتوانند بر روی گوشی هوشمند و سیستم‌های خود از این شماره استفاده کنند؛ همچنین برای خرید سیم کارت بین المللی مانند سیم کارت مالزی و غیره نیز می‌توانید از خدمات دایاچنچ استفاده کنید.

تصویر کار کردن با موبایل

خرید شماره مجازی امریکا برای دوستداران اپل

از آنجا که اپل از تاریخ ده خرداد ماه تنها با شماره تلفن هویت کاربران را تایید می‌کند، این مسئله برای کاربران ایرانی که از اپل استفاده می‌کنند ساخت اپل آیدی را سخت می‌کند؛ بنابراین کاربر باید با یک شماره جدید و معتبر امریکایی اقدام به ساخت اپل آیدی کنند. شما می‌توانید خرید شماره تلفن مجازی آمریکا برای اپل ای دی را با دایاچنج انجام دهید. پس از خرید شماره مجازی آمریکا یک کد تاییدی برای صاحب شماره مجازی ارسال می‌شود که می‌تواند با وارد کردن آن اقدام به ساخت اپل آیدی کند.

تصویر استفاده از شماره مجازی امریکا

مزایای خرید شماره مجازی آمریکا

مواردی که پس از خرید شماره مجازی آمریکا باید در نظر داشته باشید

برای فعال ماندن سرویس خود هر ماه یا هر سه ماه یک بار از خط مجازی خود یک پیامک به یک شماره در آمریکا ارسال کنید.

اگر شماره خود را از طریق گوگل ویس خریداری کرده‌اید اطلاعاتی که از طریق آن برای شما استفاده شده را باید با ملاحظه مطالعه کنید.

برقراری تماس و ارسال پیام گوگل ویس با کد آمریکا رایگان صورت می‌گیرد؛ اما باید برای کشورهایی جز آمریکا هزینه آن پرداخت شود.

ارسال پیامک‌ها و تماس‌های تبلیغاتی در این سرویس مجاز نیست.

دایا چنج؛ معتبرترین مرجع برای خرید شماره مجازی آمریکا

پیش شماره خطوط مجازی آمریکا به طور پیش فرض 1+ است. با خرید یکی از شماره‌های مجازی آمریکا دیگر نیازی به پرداخت هزینه سالانه و ماهانه وجود ندارد؛ چرا که با یک بار خرید شماره مجازی از گوگل می‌توانید به صورت نامحدود از این شماره‌ها استفاده کنید. برای خرید شماره مجازی آمریکا ارزان، کافی است درخواست خود را در سایت دایاچنج وارد کرده و شماره مورد نظر خود را انتخاب و هزینه آن را پرداخت کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان به درخواست شما رسیدگی و شماره مجازی را برای شما ارسال کنند.

لازم به ذکر است که خرید شماره مجازی آمریکا برای واتساپ و سایر شبکه‌های اجتماعی امکان پذیر نیست؛ چرا که گوگل در آخرین آپدیت خود از این شبکه‌ها پشتیبانی نمی‌کند.

فرم درخواست مشاوره

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تصویر موارد استفاده اکانت تریدینگ ویو
سوالی ندارید؟