دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خرید سیم کارت مالزی

شاید از خود بپرسید خرید سیم کارت مالزی در ایران چه فایده‌ای دارد؟ انجام برخی خدمات در ایران با محدودیت‌هایی روبرو است؛ به همین دلیل لازم است شما با هویت یک شهروند غیر ایرانی اقدامات لازم را انجام دهید. یکی از این فعالیت‌ها افتتاح حساب پی پال در ایران است؛ از آنجایی که ایرانیان به سبب وجود تحریم‌های بانکی مختلف نمی‌توانند حساب پی پال داشته باشند نیاز است که حتما با هویتی غیر ایرانی اقدام کنند و خرید سیم کارت مالزی به منظور افتتاح حساب پی پال یک روش کاربردی و موثر است.

در ادامه به صورت دقیق‌تر با مزایای و کاربردهای خرید سیم کارت مالزی آشنا خواهید شد.

تصویر جای گذاری سیم کارت مالزی
تصیویر سیمکارت

خرید سیم کارت مالزی در ایران

همانطور که گفتیم برای انجام برخی امور و یا دریافت برخی خدمات خارجی به یک سیم کارت غیر ایرانی احتیاج داریم؛ به عنوان مثال خرید از وب سایت‌های خارجی مانند خرید از آمازون امارات، دبی و… با دریافت پیامک تایید امکان پذیر است و از آنجایی که چنین خدماتی در ایران امکان پذیر نیست شما به یک سیم کارت خارجی همچون سیم کارت مالزی احتیاج دارید.

برای افتتاح حساب پی پال و یا دریافت ویزاکارت و مستر کارت مجازی نیز به پیامک تایید نیاز دارید؛ در نتیجه خرید سیم کارت مالزی ضروری است و از آنجایی که سیم کارت‌های مالزی در ایران خدمات مناسبی ارائه می‌دهند استفاده از آن‌ها با استقبال بالایی روبرو شده است.

شما می‌توانید به راحتی از طریق سایت دایاچنج و یا ارتباط با کارشناسان مجموعه سفارش خود را ثبت کنید و پس از گذشت 1 تا 3 هفته سیم کارت خود را دریافت کنید.

دایاچنج، معتبرترین مجموعه فروش سیم کارت مالزی

مجموعه دایاچنج سال‌هاست که در زمینه نقد کردن درآمد ارزی و فروش سیم کارت مالزی فعالیت دارد و در این بین با کمک تیم حرفه‌ای خود ایمن‌ترین خدمات را به صورت قانونی ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با چند کلیک ساده آنچه که نیاز دارید را به دایانج سفارش دهید.

تصویر خرید سیم کارت مالزی

مزایای خرید سیم کارت مالزی

نکات مهم در مورد استفاده از سیم کارت مالزی در ایران

در ادامه چند نکته مهم که باید در هنگام خرید سیم کارت مالزی در نظر داشته باشید را بازگو کنیم. 

سیم کارت‌های مالزی تاریخ انقضا ندارند؛ اما به جهت جلوگیری از مسدود شدن آن‌ها حتما هر سه هفته یکبار آن را شارژ کنید.

مرکزی که سیم کارت مالزی ارائه می‌دهد حتما باید آن را به صورت فیزیکی در اختیار شما قرار دهد.

سیم کارت باید حتما با اطلاعات شخص شما صادر شود و امکان دسترسی کامل به آن را داشته باشید.

سیم کارت‌های ارائه شده توسط دایاچنج آنتن دهی مناسبی دارند و هیچ گونه چالشی در خدمت رسانی ندارند.

ویزا/مستر کارت مجازی + سیم کارت

نکته: سیم کارت‌های مالزی در صورت شارژ نشدن پس از مدتی مسدود شده و دیگر قابل بازیابی نیستند.

برای اطلاع از قیمت سیم کارت در مالزی تنها کافی است ضمن مراجعه به سایت با کارشناسان مربوطه نیز ارتباط برقرار کنید. 

مراحل خرید سیم کارت مالزی از دایاچنج

خرید سیم کارت مالزی و یا استفاده از سایر خدمات دایاچنج بسیار آسان است و شما به راحتی و با چند کلیک ساده می‌توانید هر آنچه نیاز دارید را تهیه کنید.

در ادامه مراحل خرید سیم کارت در مالزی را با جزئیات توضیح خواهیم داد:

عضویت در سایت دایاچنج اولین گام برای خرید سیم کارت مالزی است. اگر از قبل مرحله ثبت نام را پشت سر گذاشتید تنها کافی است به پنل کاربری خود وارد شوید و سایر مراحل را طی کنید.

پس از ورود به پنل کاربری خدماتی که مدنظر دارید را انتخاب کنید و تمام جزئیات مورد نیاز را وارد کنید تا خللی در خرید و یا ارائه خدمات ایجاد نشود.

پس از انتخاب خدمات مورد نظر مبلغ لازم را پرداخت کنید تا دایاچنج پس از کسر کارمزد سایر مراحل خرید را از جانب شما انجام دهد.

پس از پرداخت مبلغ لازم و نهایی شدن سفارش باید منتظر بمانید تا در مدت زمانی معلوم خدمات شما انجام شود و سیم کارت خریداری شده تحویل داده شود.

تصویر سوالات متداول خرید گیفت کارت مجازی

سوالات متداول

بله، سیم کارت‌های خریداری شده توسط دایاچنج از اعتبار کافی برخوردار است و با نام و اطلاعات شخصی شما فعال می‌شود و به منظور جلب اعتماد شما سیم کارت در ایران و درب منزل تحویل داده می‌شود.

بله، سیم کارت‌های مجازی صرفا شماره هستند و وجود خارجی ندارد، قابلیت برقراری تماس و دریافت پیامک ندارد و احتمال از دست دادن شماره نیز وجود دارد؛ اما سیم کارت‌های واقعی در اختیار شما قرار می‌گیرند، به نام شما صادر می‌شوند و تمامی قابلیت‌های لازم را دارند. سیم کارت‌های ارائه شده توسط دایاچنج به صورت فیزیکی است.

خیر، تنها کافی است به منظور جلوگیری از مسدود شدن آن هر سه هفته یک بار شارژ شود.

استفاده از سیم کارت مالزی در ایران کاربردهای متنوعی دارد که چند مورد از آن‌ها شامل خرید اکانت‌ از سایت‌های خارجی، استفاده از خدمات بین المللی پی پال و صدور ویزا کارت مجازی است.

فرم درخواست مشاوره

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تصویر موارد استفاده اکانت تریدینگ ویو
سوالی ندارید؟