دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

دایا چنج، فرش قرمزِ ورود به دنیای فریلنسری

فریلنسر شدن در شرایطی که تمام مسیرهای کسب درآمد ارزی به دلیل تحریم‌ها برای شما مسدود است کمی سخت به نظر می‌رسد. از طرف دیگر، کسب درآمد ارزی یکی از بهترین روش‌ها برای رشد و پیشرفت است.

از این رو اگر یک فریلنسر هستید که با چالش‌هایی از قبیل عدم احراز هویت و… روبرو شدید هیچ نگران نباشید؛ زیرا دایا چنج اینجاست تا تمام موانع را از سر راه شما بردارد و برای ورودتان به عرصه فریلنسری فرش قرمز پهن کند.

برای کسب درآمد از سایت‌های معتبر فریلنسری و احراز هویت به این چند مورد نیاز دارید:

قطعا خودتان مطلع هستید که با مدارک ایرانی نمی‌توان مراحل مذکور را طی کرد؛ دشواری‌های یافتن نمونه‌های غیر ایرانی این راه را هم به یک مسیر سوخته تبدیل می‌کند؛ اما به کمک دایا چنج و فقط با چند کلیک می‌توانید به راحتی مراحل احراز هویت خود را تکمیل کرده و به صورت ارزی درآمد کسب کنید.

دایا چنج، جاده صاف کن چالش‌های فریلنسری

از آنجایی که فعالیت‌های فریلنسری از لحاظ مکانی محدودیت خاصی ندارد این افراد می‌توانند به صورت دورکاری در سایر کشورها فعالیت داشته باشند. حال کسانی که در ایران فعالیت می‌کنند با توجه به تحریم‌ها در نقد کردن درآمد ارزی خود دچار مشکل خواهند شد. دایا چنج این مشکلات را به طور کامل مرتفع می‌سازد.

خدمات فریلنسری مجموعه دایا چنج عبارتند از:

ارائه سیم کارت مالزی

از آنجایی که سیم کارت‌های مالزی در ایران نیز آنتن دارند، افراد برای دریافت پیامک تایید اکانت‌های خارجی می‌توانند از سیم کارت‌های مالزی استفاده کنند که اتفاقا در ترکیه نیز آنتن دهی دارد. دایا چنج می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان یک سیم کارت مالزی معتبر برایتان فراهم کند.

وی پی اس مالزی

وی پی اس مالزی به شما این امکان را می‌دهد که با IP اختصاصی کشور مالزی در برخی اکانت‌های خارجی همچون پی پال فعالیت کنید. دایا چنج وی پی اس مالزی را با بهترین قیمت برای شما تهیه می‌کند.

قبض تایید آدرس

بعضی از سایت‌ها برای احراز هویت و تایید آدرس از شما مدرکی همچون قبض درخواست می‌کنند که دایا چنج می‌تواند این قبض را برای شما فراهم کند.

صورت حساب بانکی تایید آدرس

صورتحساب بانکی یکی دیگر از مدارکی است که برای احراز هویت در برخی سایت‌های معتبر نیاز است و دایا چنج در کوتاه‌ترین زمان آن را برای شما فراهم خواهد کرد.

ویزا/مستر کارت مجازی + سیم کارت

این کارت‌ها به اسم شما صادر می‌شود و متناسب با نیاز شما به صورت فیزیک و مجازی قابل ارائه است. این کارت‌ها قابلیت شارژ مجدد را نیز دارند.

پی پال وریفای شده

دایاچنج اکانت پی پال شما را با نام خودتان و ظرف مدت 2 الی 17 روز کاری تحویل می‌دهد.

کسب درآمد ارزی در سه سوت با دایا چنج

چرا باید از خدمات فریلنسری دایا چنج استفاده کنیم؟ دایا چنج با هدف ایجاد بستری امن و سریع جهت نقد کردن درآمدهای ارزی فریلنسرها خدمات گسترده و بی‌نقصی را ارائه داده و رسالت خود را در راستای رفع موانع و ایجاد سهولت برای رسیدن ایرانیان فعال در عرصه بین الملل به درآمدهای دلاری‌شان قرار می‌دهد.

مهم‌ترین دلایلی که موجب شد اکثریت دایا چنج را برای خدمات فریلنسری انتخاب کنند عبارتند از:

تصویر فرد فریلنسر

دایا چنج به عنوان یکی از بسترهای معتبر در زمینه نقد کردن درآمد ارزی خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد که مهم‌ترین آن‌ها خدمات فریلنسری است.

به کمک کانال‌های ارتباطی و امکانات بین المللی دایا چنج می‌توانید به با کیفیت‌ترین خدمات دسترسی داشته باشید.

معرفی بهترین سایت‌های فریلنسری خارجی

حال که مراحل احراز هویت را پشت سر گذاشتید و کسب درآمد دلاری از طریق فریلنسری را تجربه کردید خوب است معتبرترین سایت‌‌های فریلنسر خارجی را بشناسید تا در صورت امکان در این سایت‌ها نیز فعالیت داشته باشید.

تصویر up

Upwork

تصویر خدمات فریلنسری

Freelancer

تصویر خدمات فریلنسری

FlexJobs

تصویر fi

Fiverr

تصویر لوگو cloudpeeps

CloudPeeps

تصویر یکی از خدمات فریلنسری

SolidGigs

سایت‌های فریلنسری طیف گسترده‌ای دارند و شما می‌توانید متناسب با حرفه‌ای که قصد فعالیت در آن را دارید یک سایت تخصصی و معتبر پیدا کنید.

نکته: حتما قبل از شروع فعالیت میزان کارمزد، درگاه پرداخت و نحوه احراز هویت را در نظر بگیرید.

فرم درخواست مشاوره

تصویر سوالات متداول خرید گیفت کارت مجازی

سوالات متداول

دایاچنج بسته به نیاز شما امکان ارائه هر دو نوع حساب پی پال پرسونال و بیزینس را دارد؛ هر دوی این حساب‌ها وریفای شده به شما تحویل داده می‌شود.

ما با توجه به انتخاب شما می‌توانیم با ویزا کارت (گیفت کارت یا پریپید) حساب را وریفای کرده و تحویل شما بدهیم.

ضمنا، حساب‌های بیزینس به حساب بانکی متصل هستند.

بله با توجه به نوع خدمات مورد نظر، تمام مدارک مورد نیاز تحویل شما می‌گردد.

بله سیم کارت داخل ایران تست شده و قابلیت دریافت پیامک را دارد.

حساب پی پال و تمام مدارک از کشور مالزی است. 

سوالی ندارید؟