دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خرید اکانت فریلنسر

استفاده از خدمات فریلنسری و کسب درآمد دلاری از فعالیت‌هایی است که این روزها طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. شما می‌توانید به واسطه هر حرفه یا مهارتی که دارید در خارج از ایران پروژه یا سفارشاتی را به صورت دورکار قبول کنید و درآمد دلاری کسب کنید، البته این را هم بدانید که خرید اکانت فریلنسری شرایط خاصی دارد که در ایران با محدودیت‌هایی روبرو است و شما باید کاملا قانونی و به کمک یک فرد یا مجموعه آگاه به این حوزه ورود کنید.

دایاچنج به شما کمک می‌کند تا از مطمئن‌ترین روش، در سریع‌ترین زمان و با کم‌ترین کارمزد آنچه در نظر دارید را بدست آورید.

تصویر اکانت فریلنسر

چطور اکانت فریلنسر بخریم؟

خرید اکانت فریلنسری و فعالیت در این حوزه ملزومات خاصی را به همراه دارد که گردآوری این ملزومات در ایران به سبب وجود تحریم‌های مختلف کمی سخت است؛ اما دایاچنج با سال‌ها سابقه در زمینه نقد کردن درآمد ارزی به شما کمک می‌کند تا کاملا قانونی اکانت فریلنسری خود را خریداری و وریفای کنید.

روند خرید اکانت فریلنسری به شرح ذیل است:

ورود به سایت Freelancer.com:

یکی از معتبرترین پلتفرم‌هایی که در این حوزه فعالیت می‌کند سایت فریلنسر دات کام است که از طریق آن می‌توانید یک حساب فریلنسری مطمئن و کاربردی افتتاح کنید.

 وریفای کردن حساب:

پس از افتتاح حساب باید نسبت به وریفای کردن آن اقدام کنید تا علاوه بر پشت سر گذاشتن محدودیت‌های موجود بتوانید از تمامی امکانات این اکانت استفاده کنید.

وریفای کردن اکانت فریلنسری به منزله احراز هویت و تایید صلاحیت شما برای فعالیت در این حوزه است. تنها نکته مهم و مشکلی که در این حوزه وجود دارد این است که وریفای کردن اکانت فریلنسر در ایران امکان پذیر نیست و برای پشت سر گذاشتن این مرحله به مواردی همچون vps، حساب پی پال، آدرس، حساب بانکی و شماره تماس غیر ایرانی نیاز دارید.

اگر به موارد فوق دسترسی ندارید دایا چنج تمام آنچه نیاز دارید را برای شما فراهم کرده و کاملا قانونی اکانت فریلنسر شما را وریفای می‌کند.

چگونه اکانت فریلنسر وریفای شده داشته باشیم؟

در این بخش گام به گام مراحلی را که برای وریفای کردن اکانت فریلنسر باید طی کنید را توضیح خواهیم داد.

استفاده از VPS برای ورود به سایت:

اولین گام ورود به سایت و ثبت نام فریلنسر است. دقت داشته باشید که باید با IP غیر از ایران وارد سایت شوید در این مرحله دایاچنج یک VPS مطمئن و معتبر در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید بدون هیچ مشکلی در سایت فعالیت کنید؛ در صورتی که با IP ایرانی وارد شوید پس از تشخیص، بسته شدن اکانت فریلنسر شما قطعی است.

نیاز به شماره تماس غیر ایرانی

 پس از ورود شما با یک شماره تماس غیر ایرانی همچون مالزی احتیاج دارید تا پیامک تایید به آن ارسال شود و شما عین آن را در سایت وارد کنید؛ پس از تایید حساب کاربری عملا به سایت ورود کردید و باید سایر مراحل را پشت سر بگذارید.

ارائه مستندات

مقصود از مستندات آدرس و اطلاعات حساب بانکی برای فریلنسر است. این موارد را نیز دایاچنج برای شما فراهم خواهد کرد.

حساب پی پال

داشتن یک حساب پی پال برای واریز درآمد دلاری شما ضروری است که تیم دایاچنج تمام مراحل آن را از صفر تا صد برای شما انجام خواهند داد.

مراحل خرید اکانت وریفای شده فریلنسر از دایاچنج

اگر تصمیم به خرید اکانت سایت فریلنسر دارید و از محدودیت‌های موجود آگاه هستید تنها کافی است به سایت دایاچنج مراجعه کنید و مراحل زیر را پشت سر بگذارید.

دایاچنج به عنوان بزرگ‌ترین مرجع فروش اکانت فریلنسر صفر تا صد راه‌اندازی اکانت شما را بر عهده می‌گیرد.

اولین گام ثبت نام در سایت دایاچنج و ساخت حساب کاربری است، البته اگر این مرحله را از قبل انجام داده‌اید تنها کافی است پس از ورود به اکانت خود سایر مراحل را پشت سر بگذارید.

در این مرحله اطلاعات کلی خود همچون نام و نام خانوادگی و شماره تماس و غیره را وارد کنید. دقت داشته باشید که هیچگونه مغایرتی در این بخش وجود نداشته باشد؛ زیرا سایر مراحل و تحویل خدمات با توجه به اطلاعات این بخش صورت می‌گیرد.

در این مرحله خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید. 

مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید تا پس از کسر کارمزد و سایر هزینه‌ها اکانت فریلنسری شما خریداری شود.

پس از پرداخت هزینه و طی شدن مدت زمان کافی اکانت شما تحویل داده می‌شود.

تصویر خرید اکانت وریفای شده فریلنسر

نکته: در صورت هرگونه ابهام و یا جهت اطلاع از قیمت اکانت فریلنسر می‌توانید قبل از هر اقدامی با مشاورین مجموعه دایاچنج تماس بگیرید و پس از اطمینان کامل و دریافت مشاوره و راهنمایی‌های لازم اکانت فریلنسر خود را خریداری کنید.

مزایای خرید اکانت فریلنسری از دایاچنج

به طور کلی برای استفاده از چنین خدماتی بهتر است یک مجموعه معتبر را انتخاب کنید که به اصالت آن مطمئن باشید؛ زیرا هرگونه ایراد یا مشکلی در این حوزه می‌تواند منجر به بسته شدن اکانت فریلنسر شما شود.

فرم درخواست مشاوره

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تصویر موارد استفاده اکانت تریدینگ ویو
سوالی ندارید؟