دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

اکانت اسپاتیفای آرتیست

تصویر اکانت اسپاتیفای آرتیست
دسترسی سریع

امروزه افراد زیادی در طول روز به موسیقی‌های مختلف با سبک‌های متفاوت گوش می‌دهند؛ به همین دلیل به پلتفرم‌هایی احتیاج دارند تا بتوانند به موسیقی مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. برای این افراد پلتفرمی به نام اسپاتیفای وجود دارد که در آن انواع آهنگ‌ها با سبک‌های موسیقی متنوع موجود است. با خرید اکانت اسپاتیفای می‌توانید از امکانات و مزایایی بسیار زیادی که در این پلتفرم وجود دارد بهره‌مند شوید.

این اکانت انواع مختلفی مانند اسپاتیفای  آرتیست دارد و با توجه به اینکه اپلیکیشن آن بر روی همه دستگاه‌ها نصب می‌شود، می‌توانید اکانت مورد نظر خود را خریداری کنید. در نظر داشته باشید که دایاچنج کاربران را در خرید اکانت از سایت‎‌‌های خارجی همراهی می‌کند تا بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن اکانت مورد نظر خود را در اختیار داشته باشند.

تصویر گرافیکی اسپاتیفای ارتیست

ویژگی‌های اکانت اسپاتیفای آرتیست

این پلتفرم از زمان راه‌اندازی به خاطر ویژگی‌هایی که در اختیار کاربران و هنرمندان قرار می‌دهد بسیار محبوب است و مورد استقبال افراد بسیاری قرار گرفته، البته این محبوبیت فقط به خاطر ارائه موسیقی‌های متنوع و دسترسی به تمامی خواننده‌ها نیست بلکه ویژگی‌های بسیار زیادی باعث جذب مخاطبان همچنین هنرمندان شده است که در ادامه به برخی از این آن‌ها اشاره می‌کنیم.

  • در این پلتفرم قابلیتی وجود دارد که نظرات کاربران در آن آنالیز می‌شود.
  • دارای بخشی است که هنرمندان می‌توانند اطلاعات مالی و میزان بازدید مخاطبان از آثارشان را مشاهده کنند.
  • امکان برگزاری کنسرت‌های آنلاین در این پلتفرم وجود دارد و هنرمندان می‌توانند با فروش بلیط سود بیشتری به دست بیاورند.
  • امکان ارائه تبلیغات در اکانت اسپاتیفای آرتیست وجود دارد.
  • می‌توانید از نسخه‌های دیگر این اکانت بدون هیچ تداخلی استفاده کنید.

 

مزایا ساخت اکانت اسپاتیفای آرتیست

ساخت اکانت اسپاتیفای آرتیست برای هنرمندان مزایای زیادی را به همراه دارد. به این صورت که این پلتفرم به آن‌ها کمک می‌کند تا بیشتر دیده شوند و مخاطبین بیشتری را بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیای به سمت خود جذب کنند. از مزایای چشمگیر این پلتفرم می‌توان به امکان درآمدزایی اشاره کرد که مورد توجه بسیاری از هنرمندان قرار گرفته است

در این پلتفرم هنرمندان صداهای خود را منتشر و به شرکت‌های تبلیغ کننده می‌فروشند و درآمد حاصل از تبلیغ بین صاحب اثر و صاحب امتیاز اسپاتیفای تقسیم می‌شود. در این میان برخی واسطه‌های هنری حذف می‌شوند؛ و صاحب اثر به طور مستقیم با اسپاتیفای در ارتباط است و هنرمندان درآمد خود را از این طریق بین المللی کردند.

 

 مراحل خرید اکانت اسپاتیفای آرتیست از دایاچنج

 برای خرید اکانت اسپاتیفای آرتیست نیاز است که کاربران یک حساب بین المللی داشته باشند تا بتوانند هزینه اکانت را پرداخت کنند؛ اما کاربران ایرانی با وجود تحریم‌های موجود در ایران این امکان را ندارند و باید از یک واسطه مطمئن کمک بگیرند.

پرداخت بین المللی این امکان را برای کاربران ایرانی فراهم کرده است تا بتوانند اکانت مورد نظر خود را خریداری کنند. 

روند خرید اکانت اسپاتیفای آرتیست به شرح زیر است:

در ابتدا بعد از وارد شدن به سایت در قسمت ثبت نام اطلاعات خود را وارد می‌کنید و سپس در بخش ثبت سفارش درخواست خود را برای خرید این پلتفرم ثبت کنید. بعد از پرداخت هزینه و کارمزد دایا چنج در کوتاه‌ترین زمان این اکانت با اطلاعات کاملا شخصی شما که به صورت محرمانه ذخیره شده است فعال می‌شود.

تصویر لوگو اکانت اسپاتیفای آرتیست

قیمت اکانت اسپاتیفای آرتیست

قیمت اکانت اسپاتیفای به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم تا با در نظر داشتن قیمت نهایی بتوانید خرید خود را انجام دهید. 

اولین فاکتور که باعث تفاوت قیمت نهایی می‌شود نرخ دلار است. از آنجایی که قیمت اکانت اسپاتیفای بر اساس دلار است نوسانات دلار می تواند بر قیمت نهایی اکانت اسپاتیفای آرتیست تاثیر بگذارد.

دومین موردی که بر قیمت تاثیر گذار است کارمزد دایاچنج است که برای جلب رضایت بیشتر حداقل کارمزد را برای خرید شما در نظر گرفته است. 

 

سوالات متداول 

اکانت اسپاتیفای آرتیست برای چه کسانی مناسب است؟

این اکانت همانطور که از نامش مشخص است برای هنرمندانی که می‌خواهند صدای آن‌ها به صورت بین المللی به گوش همه کاربران برسد بسیار مناسب است.

 کارمزد دایاچنج برای فعال سازی اکانت اسپاتیفای آرتیست چه قدر است؟

بعد از ثبت نام کاربر در سایت دایاچنج و ثبت سفارش خود برای خرید اکانت اسپاتیفای مبلغ اکانت اعلام می‌شود که مبلغ و کارمزد دایاچنج به نوع اکانت انتخاب شده بستگی دارد؛ اما به طور کلی در نظر داشته باشید که ما کارمزد بسیار ناچیزی را برای فعال سازی این اکانت دریافت می‌کنیم.

آیا می‌توان از اکانت پرمیوم اسپاتیفای و اکانت اسپاتیفای آرتیست همزمان استفاده کرد؟

این دو اکانت کاملا از یک دیگر مجزا هستند و استفاده از هر کدام آن‌ها هیچ تداخلی در اکانت دیگری ندارد.

تصویر اکانت اسپاتیفای آرتیست

هنر دور زدن تحریم‌های بانکی با دایاچنج!

دایاچنج امکان خرید اکانت از سایت‌های خارجی را در سریع‌ترین زمان و با حداقل کارمزد برای شما فراهم کرده است.

هنر دور زدن تحریم‌های بانکی با دایاچنج!

دایاچنج امکان خرید اکانت از سایت‌های خارجی را در سریع‌ترین زمان و با حداقل کارمزد برای شما فراهم کرده است.

فرم درخواست مشاوره

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تصویر موارد استفاده اکانت تریدینگ ویو
سوالی ندارید؟