دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

گیفت کارت فری فایر

تصویر بازی گیفت کارت فری فایر
دسترسی سریع

جذابیت سبک و گرافیک بازی معروف فری فایر، گیمرهای زیادی را در سراسر دنیا به سمت خود جذب کرده است. گیمرها با استفاده از گیفت کارت فری فایر می‌توانند از برخی ویژگی‌های خاص این بازی مانند خرید اسکین، اسلحه، کلاه و ماشین بهره‌مند شوند.

متاسفانه در کشور ایران به دلیل وجود تحریم‌ها، امکان استفاده از حساب‌های بین‌المللی و خرید گیفت کارت وجود ندارد. گیمرها می‌توانند با استفاده از سایت‌های واسطه برای خرید گیفت کارت فری فایر اقدام کنند. دایاچنج سایتی است که شما می‌توانید به وسیله آن برای خرید انواع گیفت کارت‌ها مانند خرید گیفت کارت پلی استیشن و خرید گیفت کارت فری فایر ارزان به آن مراجعه کنید و با ثبت سفارش خود، گیفت کارت فری فایر را بدون پرداخت کارمزد به صورت سریع و آنی دریافت نمایید.

تصویر خرید گیف کارت فری فایر

گیفت کارت فری فایر چیست؟

 گیمرهای تازه وارد ممکن است ندانند گیفت کارت فری فایر چیست؛ اما اکثر افرادی که گیمر قهاری هستند، حتما با بازی اکشن معروف Free Fire آشناییت دارند یا با آن بازی کرده‌اند.

این گیم بسیار محبوب و هیجان انگیز است. شما می‌توانید با خرید گیفت کارت فری فایر تغییراتی را در بازی خود ایجاد کنید و لحظات جذابی را رقم بزنید.

 

خرید گیفت کارت فری فایر

زمانی که شما مشغول بازی معروف فری فایر هستید، ممکن است به قسمت‌هایی برخورد کنید که دوست داشته باشید به صورت حرفه‌ای‌تر آن را در بازی ادامه دهید؛ برای مثال مایل هستید که راحت‌تر در بازی بر دشمن پیروز شوید و یا تجهیزاتی در اختیار داشته باشید که کمتر آسیب ببینید.

برای انجام این کارها شما باید هزینه‌ای را پرداخت کنید. یکی از روش‌های پرداخت درون برنامه‌ای در داخل کشور، خرید گیفت کارت فری فایر ارزان است.

 

دایاچنج، معتبرترین ارائه دهنده گیفت کارت استیم فری فایر ارزان

برخی از گیمرها نمی‌دانند که از کجا باید گیفت کارت فری فایر را خریداری کنند. متاسفانه در کشور ایران با وجود تحریم‌های اعمال شده، امکان استفاده از حساب‌های بین‌المللی وجود ندارد؛ از همین رو شما می‌توانید با استفاده از گیفت کارت‌های مربوطه مانند گیفت کارت استیم امارات دست به خریدهای درون برنامه‌ای بزنید.

دایاچنج سامانه معتبر و امن خرید گیفت کارت استیم فری فایر به صورت کاملا قانونی با دریافت کمترین کارمزد است.

تصویر گیفت کارت‌های فری فایر

مراحل خرید گیفت کارت فری فایر از دایاچنج

در خرید گیفت کارت از دایاچنج باید ابتدا در سایت ثبت نام کنید؛ به این منظور کافیست اطلاعات شخصی خود را در فیلدهای مربوط به ایجاد حساب در دایاچنج وارد کنید؛ در ادامه پس از تایید اطلاعات شما توسط کارشناسان مربوطه، امکان خرید گیفت کارت فری فایر در سایت برای شما فراهم می‌شود؛ از این رو می‌توانید سفارش خرید گیفت کارت مورد نظر خود را پس از پرداخت هزینه نهایی آن، ثبت کنید.

بعد از ثبت سفارش، گیفت کارت فری فایر مورد نظر شما در سریع‌ترین زمان ممکن خریداری و فعالسازی می‌شود و در اختیار شما قرار می‌گیرد.

 

 جوایز و امکانات خرید کارت هفتگی فری فایر

 با خرید کارت هفتگی فری فایر جوایز متفاوتی را به دست می‌آورید. شما در ابتدا به محض خرید کارت هفتگی فری فایر در همان لحظه 100 جم به عنوان هدیه دریافت خواهید کرد.

همچنین روزانه 64 جم (در مجموع 450 جم در طول 7 روز) دریافت می‌کنید؛ این رقم هر روز صبح در ساعت 3 به وقت اروپا به بازی شما اضافه می‌شود.

اگر بخواهید همین مقدار جم را به صورت عادی از بازی خرید کنید تقریبا باید دو برابر بیشتر پول پرداخت کنید.

علاوه بر این با خرید گیفت کارت فری فایر از دایاچنج نام شما در بازی با نماد مخصوص vip قرار می‌گیرد؛ از این رو شما نسبت به دیگر بازیکنان متفاوت خواهید بود.

گیمرها با خرید گیفت کارت فری فایر ارزان می‌توانند از فروشگاه این بازی، آیتم‌های مختلف را خریداری کرده و در این بازی پیشرفت کنند و از بازی لذت ببرند.

 

خرید گیفت کارت فری فایر بدون تاریخ انقضا!

با خرید گیفت کارت فری فایر از دایاچنج کسی قادر به استفاده از موجودی اکانت شما نیست؛ زیرا شما نمی‌توانید موجودی اکانت خود را انتقال دهید و حتما باید برای Redeem کردن، آیدی خود را وارد کنید.

همچنین از آنجایی که گیفت کارت فری فایر تاریخ انقضا ندارد؛ می‌توانید آن را به دوستان، آشنایان و نزدیکان خود هدیه دهید. 

استفاده از گیفت کارت فری فایر مزایای دیگری هم برای گیمرها دارند:

  • دسترسی به فروشگاه بازی فری فایر
  • خرید آیتم‌های مختلف بازی
  • خرید شخصیت‌های بازی
  • خرید اسلحه‌های مختلف بازی
  • خرید حیوانات مختلف بازی

 

دسترسی به امکانات بالای بازی با خرید گیفت کارت فری فایر از سامانه معتبر دایاچنج

امروزه بازی‌های بسیار زیادی در بازار برای گیمرها عرضه شده که هر کدام از آن‌ها طرفداران مخصوص به خود را دارند. بازی فری فایر در بین گیمرها بسیار محبوب است. اگر شما دوست دارید از امکانات بالاتری در این بازی برخوردار شوید باید به خرید آیتم‌های مختلف در بازی بپردازید. این امر توسط پرداخت ارزی اینترنتی امکان‌پذیر است.

گیمرها می‌توانند برای خرید گیفت کارت فری فایر ارزان و گیفت کارت‌های دیگر مانند گیفت کارت روبلاکس از خدمات سایت دایاچنج استفاده کرده و با کمترین قیمت در ایران و پشتیبانی 24 ساعته گیفت کارت مورد نظر خود را خریداری کنند.

تصویر بازی گیفت کارت فری فایر

گیفت کارت، خاص‌ترین هدیه غیرنقدی!

با خرید گیفت کارت مجازی از دایاچنج، در سریع‌ترین زمان و با کمترین کارمزد هدیه‌ای ویژه برای عزیزان خود خریداری کنید.

گیفت کارت، خاص‌ترین هدیه غیرنقدی!

با خرید گیفت کارت مجازی از دایاچنج، در سریع‌ترین زمان و با کمترین کارمزد هدیه‌ای ویژه برای عزیزان خود خریداری کنید.

فرم درخواست مشاوره

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تصویر موارد استفاده اکانت تریدینگ ویو
سوالی ندارید؟