دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

مستر کارت یورویی

قطعا تا به حال قصد خرید از سایت‌های خارجی را دشته‌اید و هنگام پرداخت با مشکل مواجه شده‌اید؛ به طور کلی افراد برای پرداخت‌‌های ارزی نیاز به کارت‌های اعتباری همچون مستر کارت یورویی دارند تا بتوانند این پرداخت‌های بین المللی را بدون مشکل انجام دهند. مسترکارت‌ مجازی انواع مختلفی دارد، یکی از از آن‌ها مستر کارت یورویی است که می‌توانید از طریق دایاچنج آن را تهیه کنید. مستر کارت‌ یورویی از کارت‌هایی است افراد می‌توانند با استفاده از آن‌ها پرداخت‌های بین المللی خود را انجام دهند و دیگر نگران تحریم‌هایی که در ایران وجود دارد نباشند.

تصویر مشتر کارت یورویی
تصویر مستر کارت

مشخصات و ویژگی‌های مستر کارت یورویی

مستر کارت یورویی امنیت بالایی دارد و شما در صورت مفقود شدن می‌توانید مستر کارت مجازی یورویی خود را قفل کنید تا هیچ شخصی به آن دسترسی نداشته باشد. شما می‌توانید از طریق اینترنت به حساب خود دسترس داشته باشید و تراکنش‌های خود را بررسی کنید.

سایر ویژگی‌هایی مستر کارت یورویی عبارتند از:

جالب است بدانید مستر کارت پوند نیز همین ویژگی و مشخصات را دارد و متقاضیانی که پرداخت‌های خود را به صورت پوند انجام می‌دهند، می‌توانند از آن استفاده کنند.

کاربرد مستر کارت یورویی

ایران به علت تحریم‌های که دارد افراد از داخل ایران نمی‌توانند خریدهای خود را که نیاز به پرداخت‌های ارزی دارد انجام دهند؛ به همین منظور از مسترکارت‌های یورویی می‌توان در موارد مختلف استفاده کرد که به برخی از این کاربردها در ادامه اشاره می‌کنیم.

 برای رزرو هتل‌های خارج از کشور، خرید اکانت از سایت‌های خارجی و در تمامی سفرهای خارجی می‌توان از این کارت‌ها استفاده کرد. 

در موارد دیگر اگر قصد ثبت نام درآزمون‌های خارجی مانند آیلتس، تافل و غیره را دارید می‌توانید از این کارت‌ها استفاده کنید.

مستر کارت یوروی مناسب چه افرادی است؟

تهیه این کارت مناسب افرادی است که از سایت‌های خارجی خرید می‌کنند و می‌خواهند پرداخت‌های خود را به صورت ارزی انجام دهند؛ همچنین مستر کارت یورویی برای افرادی که دائما با سایت‌های خارجی سر و کار دارند یا اینکه شغل آن‌ها به صورتی است که دستمزد آن‌ها به صورت یورو پرداخت می‌شود، بسیار مناسب است. خرید این  کارت برای این افراد بسیار مهم است و پس تهیه به راحتی می‌توانند امور مالی خود را که در ایران تحریم است را انجام دهند. 

تصویر مستر کارت یورویی

نحوه خرید مستر کارت یورویی

برای اینکه افراد بتوانند مستر کارت یورویی را تهیه کنند، در ابتدا باید وارد وب سایت دایاچنج شوند و اطلاعات خود را به طور کامل ثبت کنند و منتظر تایید تیم پشتیبانی دایاچنج بمانند؛ پس از اینکه تیم پشتیبانی دایاچنج اطلاعات شما را تایید کرد شما درخواست خود را برای خرید مستر کارت یورویی ثبت می‌کنید و پس از پرداخت مبلغ مستر کارت، کارت با مشخصات شخصی به صورت کاملا محرمانه در اختیار شما قرار می‌گیرد.

تصویر مستر کارت پوند

مزایا خرید مستر کارت یورویی از دایاچنج

دایاچنج مجموعه‌ای معتبر برای پرداخت‌های بین المللی است که تمام کارهای شما را که مربوط به پرداخت‌های ارزی است را در کوتاه‌ترین زمان پس از ثبت درخواست شما و همچنین با کمترین کارمزد برای افراد انجام می‌دهد؛ از طرفی تمام امور مالی کاملا محرمانه و به صورت شخصی با اطلاعات شما انجام می‌شود.

تصویر سوالات متداول خرید گیفت کارت مجازی

سوالات متداول

به طور کلی هزینه مستر کارت یورویی بستگی به انتخاب شما برای مقدار مبلغی که در کارت موجود است متفاوت است؛ همچنین دایاچنج برای خرید ان کارت کارمزد ناچیزی دریافت می‌کند.

حساب پی پال یک حساب کاملا شخصی است که به راحتی می‌توان تمام پرداخت‌های ارزی خود را با این حساب انجام دهید. مستر کارت یورویی به این حساب متصل می‌شود و از طریق آن می‌توان تمام امور مالی مربوط به پرداخت‌های ارزی را انجام داد.

 مستر کارت یورویی از آن دسته کارت‌هایی است که با استفاده از آن می‌توان از سایت‌های خارجی خرید خود را انجام دهید. 

فرم درخواست مشاوره

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تصویر موارد استفاده اکانت تریدینگ ویو
سوالی ندارید؟