دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

مستر کارت دلاری

مستر کارت دلاری نوعی مستر کارت مجازی است که از اعتبار بالایی برخوردار است و به کمک آن می‌توانید پرداخت‌های ارزی مختلف و متنوعی را انجام دهید و از سایت‌های بین‌المللی خرید کنید.

خوب است بدانید عرضه این کارت‌ها به صورت مجازی صورت می‌گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با ویژگی‌های این کارت می‌توانید از طریق دایاچنج اقدام کنید.

تصویر مستر کارت
تصویر مستر کارت دلاری

انواع مستر کارت دلاری

دو نوع ویزا مستر کارت وجود دارد، ویزا مستر کارت‌هایی که به صورت گیفت هستند و ویزا مستر کارت‌هایی که قابلیت شارژ مجدد دارند. از طریق این ویزا مستر کارت‌ها می‌توانید پرداخت‌های ارزی چون رزرو هتل و بلیط هواپیما، خرید از سایت‌های خارجی، ثبت نام در آزمون‌های بین‌المللی و … را انجام دهید، البته این در صورتی امکان دارد که سایت مورد نظر شما از مستر کارت دلاری پشتیبانی کند.

برای آشنایی با دیگر مستر کارت‌ها مانند مستر کارت یورویی یا مستر کارت پوند کافی است به صفحه دسته‌بندی ویزا مستر کارت‌ها مراجعه کنید.

با دایاچنج همراه باشید تا به صورت اجمالی با ویژگی‌های دو نوع ویزا مستر کارت دلاری یعنی مستر کارت شارژی و مستر کارت هدیه بیشتر آشنا شویم.

مشخصات مستر کارت دلاری گیفت یا هدیه:

مستر کارت دلاری گیفت یا هدیه، همانطور که از نام آن مشخص است، دارای اعتبار اولیه است؛ اما قابل شارژ نیست از جمله ویژگی‌های این کارت عبارتند از:

میزان اعتبار مشخص:

به این معنا که دارای شارژ از پیش تعریف شده است و در زمان خرید باید مبلغ مورد نظر را انتخاب کنید.

عدم شارژ مجدد:

این کارت‌ها غیر قابل شارژ هستند و پس از پایان شارژ دیگر قابل استفاده نیستند.

دارای تاریخ انقضا:

این کارت‌ها دارای تاریخ انقضا 6 تا یک ساله هستند؛ بنابراین با تمام شدن تاریخ انقضا اگر از شارژ آن استفاده نشود، دیگر قابل استفاده نیستند.

قابلیت صدور در مبالغ 5 تا 1000 دلار:

همانطور که گفته شد این گیفت کارت‌ها در هنگام خرید دارای یک مبلغ مشخص هستند. اعتبار مستر کارت‌های گیفت از 5 دلار شروع می‌شود و تا 1000 دلار قابل انتخاب است.

مشخصات ویزا مستر کارت دلاری شارژی:

تفاوت اساسی این ویزا مستر کارت با مستر کارت گیفت در این است این مستر کارت در ابتدا و پس از خرید بدون موجودی است و شما می‌توانید بسته به نیاز خود هر مقدار خواستید شارژ کنید. از ویژگی‌های دیگر مستر کارت شارژی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

این کارتها از نوع Prepaid کارت است:

بدین معنا که این کارت‌ها به حساب‌های بانکی متصل نیستند و در سایت‌هایی که پذیرنده این نوع کارت هستند قابل استفاده‌اند.

قابلیت شارژ مجدد:

می‌توانید پس از این که اعتبار کارت تمام شد مجدد آن را شارژ کرده و خریدهای خود را انجام دهید.

ارز پایه رینگیت مالزی و امکان پرداخت ارزهای دیگر:

این کارت‌ها در ابتدا برای رینگیت مالزی شارژ می‌شود؛ اما با آن می‌توانید به دلار، یورو، درهم امارات، لیر ترکیه و غیره پرداخت و خرید انجام دهید.

تاریخ انقضا طولانی مدت:

این کارت‌ها دارای تاریخ انقضای 5 ساله است و در این مدت بارها می‌توانید کارت‌ها را شارژ کنید.

پکیج 3 گانه:

در این بسته یک عدد ویزا کارت، یک عدد مستر کارت و یک سیم کارت مالزی وجود دارد. پس از این که این پکیج را خریداری کنید، با یک بار شارژ کردن، هر دو کارت‌ها شارژ می‌شود و می‌توانید از هر کدام که متمایل بودید استفاده کنید.

برای خرید مستر کارت مورد نظر خود، کافی است درخواست خود را در سایت دایا چنج ثبت کنید؛ همچنین اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

فرم درخواست مشاوره

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تصویر موارد استفاده اکانت تریدینگ ویو
سوالی ندارید؟