دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خرید اکانت سایت اپ ورک (upwork)

امروزه با گسترش اینترنت اغلب افراد به دنبال کسب درآمد اینترنتی هستند. یکی از بهترین روش‌ها در بستر اینترنت فریلنسری است. یک فریلنسر می‌تواند با خرید اکانت سایت خارجی مانند اشتراک freepik  درآمد ارزی داشته باشد. از این رو سایت‌های بسیاری برای به منظور فعالیت فریلنسرینگ ایجاد شده‌اند. سایت فریلنسری upwork جزء سایت‌هایی است که به منظور دورکاری فعالیت می‌کند. قبل از اقدام برای خرید اکانت آپ ورک خوب است کمی اطلاعاتتان در این زمینه ارتقا دهید.

تصویر خرید اکانت از سایت اپ ورک
تصویر خرید اکانت اپ ورک up work

معرفی سایت اپ ورک upwork

آپ ورک سایتی مناسب برای فریلنسرها که از طریق این سایت می‌توانند درآمد بیشتری کسب کنند. با ساخت اکانت اپ ورک حتی اگر به صورت تمام وقت مشغول به کار باشید قادر هستید تا با کمک این پلتفرم حداقل 1000 دلار درآمد در کنار شغل اصلی خود بدست آورید.

از سرتاسر جهان افراد با هر زمینه تخصص و مهارت قادرند تا در سایت ثبت نام کنند و مهارت خود را نشان دهند. برای فعالیت در آن ابتدا باید پروفایل کاملی از خود بسازید و در آن توانایی‌ها و مدارکی که گذرانده‌اید را در آن ثبت کنید. کار در بستر اینترنت باعث شده تا علیرغم مسافت‌های طولانی، با سایر افراد مشغول به کار شوید. سایت‌هایی فریلنسری به طور میانگین هر سال 3 میلیون شغل ایجاد می‌کنند و افراد بسیاری براساس مهارت و تخصص خود مشغول به کار می‌شوند. از بارزترین ویژگی‌های سایت‌هایی مانند سایت فریلنسری upwork، این است که باید قبل از گرفتن کار، دستمزد حداقلی برای یک ساعت کار را حساب و درج کنید. به طور کلی خرید اکانت فریلنسر به کسب درآمد شما کمک بسزایی می‌کند و راهی برای فعالیت در این زمینه است. 

چگونگی ثبت نام در سایت اپ ورک

برای ثبت نام و ایجاد حساب آپ ورک باید مراحلی را طی کنید و سپس در پایان که حساب خود را ایجاد کرده‌اید، مطابق دستور زیر انجام دهید. لازم به ذکر است که دایاچنچ در تمامی مراحل ارائه این خدمات شما را همراهی می‌کند.

تصویر

نکات مهم در خرید اکانت سایت آپ ورک از دایاچنچ

فعالیت در این سایت رایگان است اما اگر پروژه‌ای را دریافت کنید یا هرگاه که با فردی قرارداد همکاری ببندید و استخدام کنید باید هزینه‌ای را به سایت بپردازید. به این شکل که هر زمان هزینه‌ای به عنوان فریلنسری دریافت شود، درصدی از آن متعلق به سایت است.

امکان بستن دو نوع قرارداد برای سایت درنظرگرفته شده است؛ یکی به صورت ساعتی که شما بابت هر ساعت پول به دست می‌آورید و شیوه دیگر آن برای زمانی است که پروژه به اتمام برسد و با قیمت ثابت محاسبه می‌شود.

برای قبول همکاری و انجام پروژه‌های دورکاری باید در ابتدا شرایط پروژه را درنظر بگیرید و سپس آن را انتخاب کنید.

در زمانی که پروفایل کاربری خودتان را آماده می‌کنید باید دقت و توجه کافی را داشته باشید تا اطلاعاتی را به اشتباه وارد نکنید.

برای افرادی که هنوز به شناخت درستی از خود نرسیده‌اند و نمی‌دانند که علایقشان بیشتر به سمت چه تخصص‌هایی است می‌توانند با کمک تست‌ها خودشناسی اطلاعات مفیدی درباره توانمندی‌های خود به دست آورند.

یکی از سوالاتی که در رابطه با سایت اپ ورک پرسیده می‌شود، قانونی بودن آن است. در این پلتفرم مشتریان و فریلنسرها سود یکسانی دارند چرا که یک سایت قانونی محسوب می‌شود. همچنین می‌توانید تمام خدمات دایاچنچ را با اطمینان خاطر از قانونی بودن دریافت کنید.

همچین استفاده از خدمات دایاچنچ مزایای زیر را در بر دارد.

مراحل پذیرفته شدن کاربر در سایت آپ ورک

برای پذیرش و استفاده از سایت فریلنسری upwork مانند هر اقدام اینترنتی دیگر لازم است تا فرآیندی شکل بگیرد.

برای درج اطلاعات خود اقدامات زیر را انجام دهید:

  • با کلیک بر گزینه Select your profile  مهارت‌های زبانی خود را ذکر کنید؛ برای مثال چنانچه دو زبانه هستید، قید کنید. Skip this step به شما امکان این را می‌دهد که به مرحله بعدی بروید و با گزینه Back به مرحله قبلی بروید.
  • در قسمت Set your hourly rates و سپس Hourly Rate  می‌توانید دستمزد خود را برای یک ساعت را تعیین کنید.
  • اکنون باید میزان زمانی که در طول هفته قادر به انجام کار هستید را درج کنید. این قابلیت در گزینه How many hours do you available for each  است.
  • بعد از این مرحله آدرس خود را در قسمت Add your availability  بنویسید.
  • برای دریافت کد ایمیل خود را وارد کنید. اگر کد درست بود گزینه تایید را بزنید.
  • برای مشاهد پروفایل تکمیلی خود گزینه Review Application را بسازید.

خرید اکانت سایت آپ ورک؛ پلن‌های سایت آپ ورک

اما لازم است قبل از آن بدانید که در این سایت برای فریلنسرها 4 پلن وجود دارد. پلن basic که رایگان است و پیشنهادات بسیاری براساس سابقه کار و تجربه شما تعریف می‌شود. پلن 49/99 که هدف آن سرعت بخشیدن به فرآیند استخدام و ارتباط سریع و راحت با مدیران است. پلن 499 که دلار ماهانه آن بیزنسی محاسبه می‌گردد. علاوه بر آن در این پلن گزارش دقیق‌تری از پروژه به شما ارائه می‌دهد و توجه بر میزان تبحر و تجربه بیشتر است. پلن Enterprise که به منظور دسترسی بهتر به کارفرما با برنامه‌ریزی بر روی بودجه و پشتیبانی دقیق‌تر انجام می‌شود. حال با دانستن پلن‌های موجود مطابق روالی که در بالا گفته شد عمل کنید تا بتوانید به خوبی فعالیت کنید.

در سایت فریلنسری upwork با قابلیت‌های بسیار، زمانی که مراحل بالا را درنظر داشته باشید، بر اساس 4 پلن بالا اکانت شما معرفی می‌شود.

پلتفرم‌های آنلاین

در عصر حاضر شرکت‌ها به دنبال کسب سود از پلتفرم‌های آنلاین مانند سایت‌ فریلنسری upwork هستند. این سایت‌ها امکان استخدام افراد کاربلد را بیشتر می‌کند و همچنین بستری را فراهم می‌کنند تا افراد جویای کار بتوانند بهترین گزینه‌ها را برای استخدام بدست آورند.

تصویر Upwork

فرم درخواست مشاوره

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تصویر موارد استفاده اکانت تریدینگ ویو
سوالی ندارید؟