دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خرید اکانت ساندکلاد (SoundCloud)

ساند کلاد یا soundcloud یک پلتفرم محبوب برای موسیقی است که فعالیت خود را از سال 2007 شروع کرده است. از طریق ساند کلاد می‌توانید به تمامی آهنگ‌های ایرانی و خارجی دسترسی داشته باشید و هر آهنگی که بخواهید را پخش کنید. با خرید اکانت soundcloud می‌توانید از تمامی امکانات آن بهره مند شوید؛ اما از آنجایی که ایران برای خرید از سایت‌های خارجی و اکانت‌های خارج از کشور تحریم است امکان پرداخت‌های ارزی را به افراد داخل ایران نمی‌دهد. در این موقعیت ما افرادی را که قصد خرید اکانت‌های خارجی مانند خرید اکانت اسپاتیفای، خرید اکانت ماز و غیره را دارند همراهی می‌کنیم. 

تصویر ساندکلود
تثصویر خرید اکانت ساندکلاد

soundcloud چیست؟

ساند کلاد یک سرویس شناخته شده موسیقی است که افراد می‌تواند با خرید اکانت ساند کلاد (soundcloud) به تمامی آهنگ‌های ایرانی، خارجی و پادکست‌ها بدون هیچ محدودیتی دسترسی داشته باشند. این سرویس علاوه بر پخش اهنگ امکانات دیگری نیز دارد و با خرید اکانت پرمیوم ساند کلاد می‌توانید به تمامی آن‌ها دسترسی داشته باشید. 

ویژگی‌های اکانت ساند کلاد (soundcloud)

با خرید اکانت ساند کلاد (soundcloud) به ویژگی‌ها و امکاناتی که این اکانت دارد دسترسی پیدا می‌کنید که در ادامه به این ویژگی‌ها اشاره می‌کنیم.

تصویر وکنور استفاده از اکانت ساند کلاد
تصویر اولیه اکانت ساند کلاد

نحوه خرید اکانت ساند کلاد

همانطور که می‌دانید ایران به علت تحریم‌هایی که وجود دارد امکان خرید از سایت‌های خارجی و پرداخت‌های دلاری و ارزی را ندارد. شاید برایتان سوال باشد که اگر افراد داخل ایران قصد خرید از سایت خارجی یا قصد خرید اکانت‌هایی مانند خرید اکانت freepik و خرید اکانت canva را داشته باشید باید چه کاری انجام دهید؟ برای پاسخ به این سوال دایاچنج شما را همراهی می‌کند اگر شخصی داخل ایران قصد ساخت اکانت ساندکلاد را داشته باشد ما دو روش به آن پیشنهاد می‌کنیم.

اولین روش به این صورت است که فرد به صورت شخصی به خرید مستر کارت‌های مجازی بپردازد و توسط آن بتواند هزینه‌های ماهانه اکانت را پرداخت کند. دومین روش به این صورت است که  هر زمانی که قصد خرید یا تمدید اکانت ساندکلاد را دارد هزینه اکانت را همراه با کارمزد دایاچنج پرداخت کند و ما با اطلاعات شخص اکانت را برایشان خریداری و فعال کنیم. 

نکات خرید اکانت ساندکلاد

اکانت ساندکلاد کاملا به صورت شخصی خریداری می‌شود و تمامی اطلاعات شما بر روی ایمیلتان ارسال می‌شود. اکانت‌ها به صورت یک ماهه فعل می‌شود؛ اما نگران تمدید کردن آن نباشید، این اکانت این قابلیت را دارد که شما بتوانید به صورت ماهانه آن را تمدید کنید. اکانت ساندکلاد گارانتی و ضمانت دوره دارد و اگر با مشکلی روبرو شدید اشتراک جدیدی با همان اکانت قبلی برای شما فعال می‌شود. یکی از نکاتی که باید به آن توجه کنید این است که  شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توانید اکانت ساندکلاد خود را دریافت کنید.

خرید اکانت ساندکلاد (SoundCloud) برای چه کسانی مناسب است؟

با اکانت ساندکلاد سازندگان و علاقه مندان موسیقی می‌توانند در سراسر دنیا با یکدیگر در ارتباط باشند و آهنگ‌های خود را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند، همچنین برای کسانی که خودشان آهنگ می‌سازند و می‌توانند از این اکانت کسب درآمد کنند.

تصویر مراحل رشد انسان
تصویر سوالات متداول خرید گیفت کارت مجازی

سوالات متداول

شما پس از خرید اکانت ساندکلاد که به صورت ماهانه فعال می‌شود می‌توانید 3 روز قبل از اتمام اشتراک جهت تمدید اکانت اقدام کنید. 

پرداخت هزینه‌های اکانت ساندکلاد فقط باید به صورت ارزی انجام شود و از آنجایی که ایران تحریم است باید از طریق‌های دیگری مانند خرید مسترهای کارت‌های مجازی این پرداخت‌ها انجام شود.

برای اینکه بتوانید از تمامی امکانات و ویژگی‌های اکانت ساند کلاد استفاده کنید حتما باید اشتراک ماهانه ساندکلاد را تهیه کنید.

پس از اینکه شما هزینه اشتراک ماهیانه را همراه با کارمزد دایاچنج پرداخت کنید در کوتاه‌ترین زمان ممکن این اکانت برای شما فعال شده و شما می‌توانید از آن استفاده کنید.

فرم درخواست مشاوره

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تصویر موارد استفاده اکانت تریدینگ ویو
سوالی ندارید؟