دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خرید اکانت پلی استیشن پلاس

اکانت پلی استیشن پلاس چیست؟ اکانت پلی استیشن پلاس یکی از امکاناتی است که در سال 2010 از جانب کمپانی سونی معرفی شد. جذابیت‌ها، طراحی حرفه‌ای و بی نظیر از جمله عواملی بود که موجب شد اکثر افرادی که به بازی‌های آنلاین و  چند نفره علاقه دارند به خرید اکانت پلی استیشن پلاس مشتاق شوند.

شما می‌توانید از اکانت  پلی استیشن پلاس در سه سطح مختلف استفاده کنید که هر کدام از آن‌ها مزایا و امکانات ویژه‌ای دارد. این سه سطح عبارتند از:

PlayStation Plus Essential

PlayStation Plus Extra

PlayStation Plus Premium

تصویر بازی با پلی استیشن
تصویر خرید اکانت پلی استیشن پلاس

خرید اکانت پلی استیشن پلاس

در ایران به سبب وجود تحریم‌های مختلف بانکی شما امکان پرداخت به وسیله کارت‌های شتاب را ندارید. خرید از سایت‌های خارجی از ایران با محدودیت‌های بسیاری روبرو است و شما برای پرداخت بهای خدماتی باید از حساب‌های بین المللی همچون پی پال و ویزا کارت مجازی استفاده کنید. اگر در حال حاضر به هیچ کدام از مواردی که نامبرده شد، دسترسی ندارید بهتر است از یک تیم خبره و حرفه‌ای کمک بگیرید.

مجموعه دایاچنج سال‌هاست که در حوزه پرداخت‌های بین المللی، نقد کردن درآمد ارزی و فروش اکانت پلی استیشن پلاس فعالیت دارد و به کمک تیم حرفه‌ای خود ایمن‌ترین خدمات را با کم‌ترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان انجام می‌دهد. شما می‌توانید برای خرید اکانت از سایت‌های خارجی مانند خرید اکانت canva، خرید اکانت freepik و… و سایر خدمات بین المللی همچون افتتاح حساب پی پال از دایا‌چنج کمک بگیرید.

مزایای خرید اکانت پلی استیشن پلاس از دایاچنج عبارتند از:

مراحل خرید اکانت پلی استیشن پلاس از دایاچنج

خرید اکانت پلی استیشن پلاس بسیار راحت است و شما با چند کلیک ساده می‌توانید آنچه را که در نظر دارید ثبت کنید و سفارش دهید و منتظر بمانید تا تیم دایاچنج در سریع‌ترین زمان سفارش شما را قطعی کنند.

اولین گام ثبت نام در سایت دایاچنج و ساخت یک حساب کاربری شخصی است تا بتوانید مدیریت تمام سفارشات خود را از طریق آن کنترل و پیگیری کنید؛ در صورتی که از قبل این مرحله را پشت سر گذاشتید تنها کافی است به پنل کاربری خود وارد شوید و سایر مراحل را طی کنید.

همانطور که گفتیم پرداخت هزینه اکانت پلی استیشن پلاس با کارت‌های شتاب امکان پذیر نیست. اگر شما به هیچ حساب بین المللی دسترسی ندارید، می‌توانید از دایاچنج کمک بگیرید تا از جانب شما بهای خدمات را پرداخت کند.

پس از پرداخت هزینه باید منتظر دریافت اکانت خود از دایاچنج باشید. به طور کلی خرید اکانت‌های خارجی بین 1 تا 5 ساعت کاری زمان احتیاج دارد که این زمان در مورد خدمات مختلف متفاوت است.

قیمت اکانت پلی استیشن پلاس

قیمت اکانت پلی استیشن پلاس به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که مهم‌ترین آن‌ها مدت زمان استفاده، نوع اکانت و امکانات و دسترسی‌ها است. اکانت اکانت پلی استیشن پلاس در سه سطح مختلف ارائه می‌شود که هر کدام از این سطوح امکانات و قیمت متفاوتی دارد.

معرفی سطح PlayStation Plus Essential

برای اطلاع از قیمت این سطح از اکانت پلی استیشن پلاس حتما با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

معرفی سطح PlayStation Plus Extra

برای اطلاع از قیمت این سطح از اکانت پلی استیشن پلاس حتما با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

معرفی سطح PlayStation Plus Premium

برای اطلاع از قیمت این سطح از اکانت پلی استیشن پلاس حتما با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

تصویر پلی استیشن

سوالات متداول

به طور کلی برای خرید انواع اکانت‌های خارجی با توجه به محدودیت‌های موجود بین 1 الی 5 روز کاری زمان نیاز است.

بله باید از طریق حساب‌هایی همچون پی پال یا کارت های اعتباری همچون وب مانی پرداخت را انجام دهید، البته اگر دسترسی ندارید دایاچنج از جانب شما عملیات پرداخت را انجام می‌دهد.

خیر،صرفا می‌تواند از بازی‌هایی که خریداری کردید و یا بازی‌هایی که در ماه به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد، استفاده کنید.

کارمزد هر بازی متناسب با سطح و نوع اکانتی که تهیه می‌کنید متفاوت است ولی به طور کلی می‌توان گفت مبلغ کارمزد در برابر امکانات این اکانت بسیار ناچیز است.

فرم درخواست مشاوره

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تصویر موارد استفاده اکانت تریدینگ ویو
سوالی ندارید؟