دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خرید سرور مجازی (VPS) از سایت‌های خارجی

در ابتدا باید بدانید که vps مخفف virtual private server است یا به عبارتی سرور خارجی است. خرید سرور مجازی (vps) از سایت خارجی مناسب صاحبان کسب و کارهای مختلف یا کسانی که به فکر گسترش کسب و کارشان هستند، می‌باشد. سرور مجازی حد فاصل بین سرویس میزبانی سایت اشتراکی، سرور اشتراکی و سرور اختصاصی است. با داشتن سرور مجازی صفحات وب‌سایت معمولاً خیلی سریع‌تر و مطمئن‌تر، حتی در زمان‌های ترافیک بالا لود می‌شوند. خرید از وب سایت خارجی برای کسانی که در ایران زندگی می‌کنند کاری دشوار است که دایاچنج با خدمات پرداخت‌های بین المللی شما را در این راه همراهی می‌کند.

تصویر خرید سرورهای خارجی

مزایای خرید سرور مجازی (VPS) از سایت‌های خارجی

استفاده از سرورهای مجازی از خارج از کشور به صاحبان کسب و کار کمک‌های بسیاری می‌کند و مزایایی را برای آن‌ها به همراه دارد تا بتوانند با پشت سر گذاشتن محدودیت‌ها به اینترنت پرسرعت بین المللی دسترسی پیدا کنند و خرید  VPS سرعت بالا یکی از گام‌های مهم برای گسترش کسب و کار است. به طور کلی خرید نرم افزار از سایت خارجی فوایدی را به همراه دارد که در ادامه به مزایای خرید سرور مجازی (VPS) از سایت‌های خارجی اشاره می‌کنیم.

دلایل خرید سرور مجازی (VPS) از سایت‌های خارجی

کسانی که سایت‌های مبتدی دارند یا می‌خواهند به تازگی سایتی را راه‌اندازی کنند نیازی به این سرورهای مجازی ندارند؛ اما در این میان برخی از افراد هستند که می‌خواهند کسب و کار خود را گسترش دهند. در این موقعیت دلایلی وجود دارد که ثابت می‌کند خرید سرور مجازی (VPS) از سایت‌های خارجی در کسب و کارشان بسیار موثر است و به دنبال بهترین VPS هستند. در ادامه به این دلایل اشاره کرده‌ایم.

فضای اختصاصی بزرگ‌تر

در دسترس بودن بیشتر منابع

کنترل بهتر و بهینه سرور مجازی اختصاصی

توانایی در نظر گرفتن ترافیک بالا

امنیت بیشتر

کم هزینه بودن سرویس در مقایسه با مزایای آن

قابلیت گسترش و مقیاس پذیری بیشتر

سرعت بالای سرور مجازی

تصویر گرافیکی سرور مجازی vps از سایت خارجی

نحوه خرید سرور مجازی (VPS) از سایت‌های خارجی

خرید از سایت خارجی مانند خرید از آمازون امارات و.. به دلیل تحریم‌هایی که وجود دارد برای ساکنین ایران دشوار است و گاهی ممکن است به خاطر پرداخت‌های ارزی با مشکلاتی روبرو شوند. خرید دامنه از سایت خارجی نمونه دیگری از خریدها از سایت خارجی است که ما در کوتاه‌ترین زمان وکم‌ترین کارمزد انجام می‌دهیم. از طرفی صاحبان کسب و کار به دنبال مسیری کم هزینه‌تر هستند. قیمت خرید سرور مجازی (VPS) از سایت‌های خارجی متناسب با امکاناتی که شما می‌خواهید متفاوت است. توجه داشته باشید که خرید سرور مجازی رایگان را برای تست سایت استفاده کنید. در این  مسیر خرید سرور مجازی خارجی ارزان دو روش دارد که اولین روش به این صورت است که شما مستر کارت‌های مجازی را خریداری کنید و از طریق آن پرداخت‌ ارزی را انجام دهید. دومین روش خرید  VPS خارجی این است که شما هزینه این سرور را به همراه کارمزد دایا چنج برای ما واریز کنید و ما این سرور را با اطلاعات شخصی خودتان برایتان خریداری و راه‌ندازی کنیم.

معرفی بهترین سایت خرید VPS

در حال حاضر سایت‌های متعددی وجود دارد که خدماتی را مانند VPS  و غیره ارائه می‌دهند. سایت‌های مختلفی از کشورهایی مانند آمریکا، هلند، استرالیا و ترکیه هستند که می‌توان VPS را از آن‌ها خریداری کرد. در ادامه این بخش برخی از سایت‌های معتبر را برای خرید VPS معرفی می‌کنیم.

Kamatera.com

Bluehost.com

Inmotionhosting.com

Ipage.com

Liqudweb.com

Buzinessware.com

شما می‌توانید از هر کدام از این سایت‌ها خرید خود را انجام دهید.

فرم درخواست مشاوره

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تصویر موارد استفاده اکانت تریدینگ ویو
سوالی ندارید؟