دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خرید گیفت کارت استیم

تصویر لوگو گیقت کارت استیم
دسترسی سریع

در دنیای گیم و بازی‌های آنلاین، کم‌تر کسی پیدا می‌شود که با پلتفرم بزرگ استیم آشنا نباشد. در این پلتفرم، بازی‌های بسیاری از شرکت‌های معتبری همچون اکتیویژن، سگا و یوبی سافت موجود است و علاوه بر این امکاناتی مانند بازی‌های دسته جمعی، ثبت نظرات، امتیاز دهی به بازی و موارد دیگر را نیز دارد. برای دسترسی به بازی‌ها و امکانات این برنامه، نیاز به ساختن اکانت دارید؛ علاوه بر این، دسترسی به برخی قابلیت‌ها و بازی‌های غیررایگان نیز نیاز به خرید گیفت کارت استیم دارند. برای خرید گیفت کارت‌های استیم می‌توانید به فروشگاه‌ معتبری دایا چنج مراجعه نموده و خرید گیفت کارت در انواع مختلف مانند خرید گیفت کارت استیم آرژانتین را تجربه نمایید.

 

گیفت کارت استیم چیست؟

گیفت کارت‌های استیم، یکی از امکاناتی است که این پلتفرم در اختیار کاربران خود قرار داده است. خرید گیفت کارت این پلتفرم از دایاچنج به این منزله است که کاربران کیف پول استیم خود را شارژ نمایند و سپس به اندازه شارژ، از قابلیت‌های استیم از جمله بازی‌های غیر رایگان و بازی‌های دسته جمعی برخوردار شوند.

حال که با مفهوم گیفت کارت استیم چیست؟ آشنا شده‌اید، بهتر است با نحوه استفاده از آن نیز آشنا شوید. قبل از استفاده از گیفت کارت، کاربران باید یک اکانت در استیم برای خود بسازند و سپس با خرید یک گیفت کارت، طبق مراحل زیر آن را فعال نمایند:

 1.  کلیک کردن بر روی پروفایل و باز کردن Account.
 2. کلیک بر روی گزینه Add found to your steam wallet.
 3. کلیک بر روی گزینه Redeem a steam gift card or wallet code.
 4. وارد کردن کد گیفت کارت خریداری شده از دایاچنج و کلیک بر روی گزینه continue.
 5. تنظیم کردن والت بر روی کشور اکانت و گیفت کارت. ( به طور مثال اگر شما با آدرس ترکیه در استیم اکانت ساخته‌اید؛ فقط با خرید گیفت کارت استیم ترکیه می‌توانید گیفت کارت را استیم نمایید.)
 6. استفاده از قابلیت‌های استیم به اندازه شارژ کیف پول.

تصویر گیفت کارت استیم

دایا چنج، ارائه دهنده انواع گیفت کارت استیم

وب سایت دایاچنج، یکی از پیشگامان حوزه پرداخت بین المللی بوده که با سابقه چندین ساله خود در این حوزه، خدمات مختلفی از جمله خرید گیفت کارت‌های مجازی با دریافت کمترین کارمزد و فعالسازی را به کاربران خود ارائه می‌دهد. یکی از چندین گیفت کارت مجازی ارائه شده توسط این وب سایت، گیفت کارت استیم بوده که به دلیل امتیازات ویژه آن نزد کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار است. گیفت کارت‌های استیم ارائه شده توسط وبسایت دایا چنج کاملا قانونی، معتبر و مطمئن هستند؛ این اعتبار از سابقه بالا و رزومه قوی این مجموعه حاصل می‌شود. در این وب سایت امکان خرید گیفت کارت امارات، آرژانتین و ترکیه و برخی کشورهای دیگر نیز وجود دارد.

 

مزایای خرید گیفت کارت استیم

پلتفرم استیم به کاربران خود امکانات و قابلیت‌های متعددی را ارائه می‌دهد که برخی از آن‌ها رایگان و برخی دیگر نیاز به پرداخت هزینه دارند. با خرید گیفت کارت استیم و شارژ کردن والت (کیف پول)، کاربران می‌توانند به اندازه شارژ دهی از قابلیت‌ها و بازی‌های استیم بهره‌مند شوند.

تصویر کامل گیفت کارت استیم

برخی از مزایای خرید گیفت‌ کارت‌های استیم شامل موارد زیر می‌شوند:

 •       دسترسی مستقیم به بازی‌های بسیار
 •       خرید بازی‌
 •       دریافت آپدیت جدید بازی‌ها
 •       ارتباط با کاربران دیگر
 •       استفاده از امکانات استیم بر روی دستگاه‌های مختلف از جمله پی سی و موبایل
 •       ذخیره بر روی Cloud space
تصویر لوگو گیقت کارت استیم

گیفت کارت، خاص‌ترین هدیه غیرنقدی!

با خرید گیفت کارت مجازی از دایاچنج، در سریع‌ترین زمان و با کمترین کارمزد هدیه‌ای ویژه برای عزیزان خود خریداری کنید.

گیفت کارت، خاص‌ترین هدیه غیرنقدی!

با خرید گیفت کارت مجازی از دایاچنج، در سریع‌ترین زمان و با کمترین کارمزد هدیه‌ای ویژه برای عزیزان خود خریداری کنید.

فرم درخواست مشاوره

 • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تصویر موارد استفاده اکانت تریدینگ ویو
سوالی ندارید؟