دایاچنج

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خرید اکانت بوسو (busuu)

تصویر اکانت busuu
دسترسی سریع

اگر میل به یادگیری یک زبان خارجی را دارید، برنامه‌های زیادی وجود دارند که به شما کمک می‌کنند این کار را به راحتی روی مبل در خانه خود انجام دهید. Busuu از مقیاس بین‌المللی شناخته شده برای ارزیابی روانی یادگیری زبان پیروی می‌کند و هنگام ثبت نام برای یک زبان جدید با استفاده از یک آزمون، سطح آگاهی شما از آن زبان را ارزیابی خواهد کرد. Busuu همچنین به کاربران این امکان را می‌دهد تا برای مکالمه و بازخورد در مورد درس‌ها با سخنرانان بومی ارتباط برقرار کنند. Busuu در سال ۲۰۰۸ در اروپا تأسیس شد و اکنون ۱۰۰ میلیون کاربر دارد، و خود را “بزرگ‌ترین انجمن یادگیری زبان در جهان” می‌نامد. این پلتفرم دوره‌های حرفه‌ای طراحی شده مبتنی بر مرورگر و موبایل ارائه می‌دهد که از مدل‌های چارچوب مرجع مشترک اروپایی برای زبان‌ها برای ارزیابی مهارت پیروی می‌کند.

 

معرفی اکانت Busuu

برنامه Busuu با توجه به امکاناتی که به کاربران خود می‌دهد، حق استفاده از این نرم افزار را دریافت می‌کند. شما برای استفاده از این برنامه نیاز به ساخت یک اکانت در اپلیکیشن Busuu دارید تا بتوانید از امکانات آن استفاده کنید. در این بخش صحبت درباره به خرید اکانت Busuu و معرفی انواع آن می‌پردازیم. Busuu یک نسخه رایگان، پرمیوم و پرمیوم پلاس را ارائه می‌دهد که هر کدام ویژگی‌های خاصی از برنامه را ارائه خواهند داد. قبل از خرید اکانت Busuu مزایای هر کدام را بخوانید تا بفهمید کدام گزینه برای شما مناسب است.

 

نحوه خرید اکانت Busuu

خرید اکانت از سایت‌های خارجی همواره یک مشکل اساسی برای افراد ساکن ایران بوده و خرید اکانت Busuu به صورت مستقیم تقریباً غیر ممکن است؛ به همین دلیل ما برای خرید اینگونه اکانت‌ها به سایت‌هایی مراجعه می‌کنیم که در ازای دریافت مبلغ درخواستی اکانت مورد نظر را برای ما می‌سازند. در مورد خرید اکانت Busuu شما باید به چنین سایت‌هایی مراجعه کنید و درخواست ساخت اکانت را بدهید.

تصویر اکانت بوسو

خرید نسخه رایگان Busuu

در همه اکانت‌ها نسخه رایگان نیز وجود دارد؛ مانند اکانت نتفلیکس و… اما ویژگی‌های آن‌ها بسیار محدود است. شما نیز می‌توانید جهت خرید اکانت بوسو (busuu) پرمیوم، از طریق سامانه معتبر دایا‌چنج خرید خود را ثبت کنید و از امکانات نامحدود در نسخه پرمیوم آن استفاده کنید؛ همچنین از طریق دایا‌چنج به راحتی می‌توانید اقدام به ساخت و خرید اکانت canva یا خرید اکانت freepik که اکانت‌هایی گرافیکی محسوب می‌شوند کنید. تمرینات این برنامه در حالت رایگان کافی هستند تا شما را در مسیر تسلط بر زبان مورد نظرتان قرار دهند؛ اما کامل نیستند. این اکانت دیالوگ‌هایی را برای نشان دادن کلمات در زمینه طبیعی آن‌ها ارائه می‌دهد. دیالوگ‌های سخنران بومی دارای رونوشت‌هایی هستند که شما این امکان را خواهید داشت تا شکاف‌های گفتار بازیگران را پر کنید. با شنیدن نحوه استفاده افراد بومی از اصطلاحاتی که یاد می‌گیرید، تصویر دقیقی از نحوه استفاده از این کلمات را به دست خواهید آورد. اپلیکیشن Busuu بینش‌هایی در مورد فرهنگ زبان ارائه می‌دهد. Busuu توضیح خواهد داد که کلمات به چه روشی عمل می‌کنند و با گفتن حقایق فرهنگی که به شما کمک خواهد کرد ساختار زبان را زمینه سازی نمایید. اگر قصد خرید اکانت Busuu را ندارید این نسخه برای شما مناسب است.

 

خرید اشتراک بوسو، نسخه پرمیوم 

عضویت پریمیوم همه چیزهایی را که برای تسلط بر یک زبان خود نیاز دارید ارائه می‌دهد. با ۵٫۸۳ یورو در ماه (حدود ۶٫۸۵ دلار آمریکا)، به تعداد زیادی ویژگی مفید دسترسی خواهید داشت. برنامه Busuu از حالت آفلاین هم پشتیبانی می‌کند و با دانلود کردن محتوای آموزشی برنامه می‌توانید در مواقعی که به اینترنت دسترسی ندارید به ادامه آموزش بپردازید. با خرید اکانت Busuu به صورت پریمیوم قفل دروس گرامری برای شما باز می‌شود و با توضیحات بسیار ساده به یادگیری بهتر شما کمک خواهد کرد.

اپلیکیشن Busuu بررسی واژگان به وسیله هوش مصنوعی را ارائه می‌دهد و با استفاده از نتایج خود در آزمون‌ها و تمرین‌ها، هوش مصنوعی Busuu سطح سختی را به کلمات و عبارات اعمال می‌کند و نشان خواهد داد که چقدر آن‌ها را درک کرده‌اید. سپس Busuu اصطلاحاتی را که در جلسات بررسی مشکل داشتید را برای شما بازگو خواهد کرد. برای بررسی درک خود از آزمون‌ها استفاده نمایید. بخش مسابقه هر درس باز است و شما این امکان را دارید تا دانش خود را در مورد مطالب بسنجید.

 

ویژگی‌های برجسته اکانت Busuu

خرید اکانت Busuu مانند خرید اکانت دولینگو شما را از ویژگی‌های این اپلیکیشن که در نسخه رایگان موجود نیست برخوردار می‌کند و همان‌طور که گفته شد نسخه رایگان این برنامه امکانات کاملی به شما ارائه نمی‌دهد و با تبلیغات بسیار زیاد خود شما را آزار می‌دهند تا به خرید اکانت Busuu ترغیب شوید.

تصویر خرید اکانت بوسو (busuu)

مزایای خرید اشتراک اکانت Busuu

شما با خرید اکانت این اپلیکیشن به یادگیری بهتر خود در زبان مورد نظر کمک می‌کنید. اگر از نسخه رایگان Busuu استفاده کرده‌اید حتماً نسخه پریمیوم آن را هم تجربه کنید تا متوجه فرق بین نسخه رایگان و پریمیوم این برنامه شوید. کارشناسان با تحقیقات خود مواجه شدند که یک هفته کار کردن با نسخه پریمیوم اپلیکیشن Busuu با یک ترم درس خواندن در دانشگاه برابر است. این برنامه توسط بهترین متخصصان زبان طراحی شده و بهترین کمک را برای یادگیری زبان به شما خواهد کرد.

 

با خرید اکانت Busuu به چه زبان‌هایی دسترسی دارید؟

دوره‌ها توسط کارشناسان آموزشی داخلی طراحی شده و بر توسعه پایه‌های خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن تمرکز دارند. مکالمه با زبان مادری بخش مهمی از برنامه درسی یادگیری آن‌هاست. برای افرادی که به یادگیری زبان علاقه مند هستند، دوره زبان‌های اسپانیایی، فرانسوی، عربی، آلمانی، ایتالیایی، پرتغالی، لهستانی، روسی، ترکی، ژاپنی و انگلیسی در دسترس است.

 

آیا خرید اکانت Busuu ارزش دارد؟

شما با خرید اکانت Busuu از امکانات کامل این برنامه برخوردار می‌شوید و اگر قصد یادگیری یک زبان به صورت کاملاً تخصصی و کامل را دارید اپلیکیشن Busuu این روند را برای شما بسیار راحت‌تر خواهد کرد. با امکانات این برنامه شما قادر خواهید بود بدون کمک هیچ آموزشگاهی به یادگیری زبان دلخواه خود بپردازید.

تصویر اکانت busuu

هنر دور زدن تحریم‌های بانکی با دایاچنج!

دایاچنج امکان خرید اکانت از سایت‌های خارجی را در سریع‌ترین زمان و با حداقل کارمزد برای شما فراهم کرده است.

هنر دور زدن تحریم‌های بانکی با دایاچنج!

دایاچنج امکان خرید اکانت از سایت‌های خارجی را در سریع‌ترین زمان و با حداقل کارمزد برای شما فراهم کرده است.

فرم درخواست مشاوره

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تصویر موارد استفاده اکانت تریدینگ ویو
سوالی ندارید؟